Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
este perfil es muy tonto

czemu faceci wolą duże cycki?

Rekomendowane odpowiedzi

toczę dyskusję na fejsie i potrzebuję wiedzieć czy to w ogóle jakieś statystyki potwierdzają i dlaczego tak jest? słyszałem że jak są duże to lepiej widać obwisłość, więc łatwiej wykryć czy kobieta jest stara. Czy właśnie takie wytłumaczenie daje nam współczesna nauka? jakieś ciekawe badania nt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram. Uwielbienie dla wielkich biustów to wg mnie wytwór medialny - w rzeczywistości chyba mało który facet lubi zawsze większe.

  • Pozytyw (+1) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niepoprawiony tekst skopiowany z pdf'a, myślę, że ostatecznie rozstrzygnie nasz spór.

 

Ogólnie rzecz biorąc, piersi służą jednemu oczywistemu celowi - wy­

syłaniu sygnałów seksualnych. Przypominają wyglądem pośladki - to

pozostałość z czasów, gdy ludzie poruszali się na czworakach. Gdyby

małpa lub szympans podeszły do nas na dwóch nogach, nie bylibyśmy

w stanie stwierdzić, czy mam y do czynienia z samcem czy samicą. Lu-362

Badania wykazały, że mężczyźni nie

potrafią odróżnić rowka między poślad­

kami od rowka między piersiami

cizie poruszają się na dwóch nogach,

a piersi rozwinęły się jako odzwiercie­

dlenie kobiecych pośladków. Badania

z wykorzystanie m zdjęć rowkó w

między pośladkami i piersiami wy­

kazały, że większość mężczyzn nie

jest w stanie odróżni ć jedneg o od

drugiego.

Sukienk i z głęboki m dekolte m

i biustonosze typu push-up wzmac­

niają sygnał, jakim są piersi same w sobie, poprzez uwydatnianie rowka

między nimi . Na szczęście niemal ze wszystkich badań wynika, że

mężczyźni uwielbiają piersi praktycznie wszystkich kształtów i rozmia-PRZED PO Mona Liza po dwóch tygodniach pobytu w Stanach Zjednoczonych

36 3

rów - to właśnie rowek pobudz a ich najbardziej. Nie ma znaczenia, czy

piersi są rozmiaru cytryny czy arbuza - większość mężczyzn jest nim i

szczerze zainteresowana i uwielbia rowek pomiędz y nimi . Kobieta,

której podob a się mężczyzna, często pochyla się do przodu i przyci­

ska ramion a do ciała, co zbliża do siebie piersi i powoduje powstanie

rowka.

Mężczyźni najbardziej lubią piersi kobiet u szczytu ich możliwości

seksualnych i rozrodczych, czyli około dwudziestego roku życia. Takie

piersi możemy zobaczyć na rozkładówkach czasopism dla mężczyzn,

u tancerek erotycznych i w reklamach, które wykorzystują seksapil.

Badacze z Uniwersytetu Purdu e w Stanach Zjednoczonych ustalili,

że autostopowiczka może podwoić liczbę zatrzymujących się samocho­

dów, zwiększając rozmiar biustu przez włożenie do stanika 5-centy-metrowych wkładek.

  • Pozytyw (+1) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

toczę dyskusję na fejsie i potrzebuję wiedzieć czy to w ogóle jakieś statystyki potwierdzają i dlaczego tak jest? słyszałem że jak są duże to lepiej widać obwisłość, więc łatwiej wykryć czy kobieta jest stara.

A ja myślę, że takie wyjaśnienie utrzymałoby się przed rozwojem chirurgii plastycznej. Teraz nawet spory biust, który z wiekiem podda się sile grawitacji, można chirurgicznie podnieść i jeśli twarz nie zdradza wieku właścicielki, niewiele da się wywnioskować (i to przy założeniu, że twarz dobrze odzwierciedla prawdziwy wiek i w dodatku nie została także poprawiona). Poza tym duży biust dość często opada u młodszych dziewczyn i to też nie ułatwia sprawy.

  • Pozytyw (+1) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle temat spłaszczony (choć o wypukłościach), pociąg do rowka między piersiami to pozostałość po okresie dzieciństwa - płód słucha serca matki a po porodzie właśnie tam matka kładzie dziecka główkę by spokojnie zasnęło duże piersi pamiętamy również z dzieciństwa każdy chyba ssał i zasypiał na potężnych wypełnionych mlekiem bidonach. (gwarancja sytości). Do tego piersi to chyba pierwsza rzecz jaką dziecko widzi i dotyka świadomie.

 

O PM i chińskich meridianach nawet się nie będę wychylał :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że takie wyjaśnienie utrzymałoby się przed rozwojem chirurgii plastycznej. Teraz nawet spory biust, który z wiekiem podda się sile grawitacji, można chirurgicznie podnieść i jeśli twarz nie zdradza wieku właścicielki, niewiele da się wywnioskować (i to przy założeniu, że twarz dobrze odzwierciedla prawdziwy wiek i w dodatku nie została także poprawiona). Poza tym duży biust dość często opada u młodszych dziewczyn i to też nie ułatwia sprawy.

Owszem, ale nie :) w czasach kiedy formowały się wzorce urody naszego gatunku operacje plastyczne nie były możliwe-to kwestia ostatnich dziesięcioleci, zdecydowanie za mało na wpłynięcie na głębiej zakorzenione kryterium atrakcyjności wg mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojego doświadczenia to najfajniejsze cycki są u kobiet w ciąży oraz w okresie karmienia.

  • Pozytyw (+1) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mojego "źródła" przydałby się informacja o jego lokalizacji. Źródło jest pewne, bo pochodzi z książki:

Allan i Barbara Pease "Mowa ciała"

Chyba najlepsza publikacja na rynku dla Kowalskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z mojego doświadczenia to najfajniejsze cycki są u kobiet w ciąży oraz w okresie karmienia.

 

:D:P Byle mały nie głodował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mojego "źródła" przydałby się informacja o jego lokalizacji. Źródło jest pewne, bo pochodzi z książki:

Allan i Barbara Pease "Mowa ciała"

Chyba najlepsza publikacja na rynku dla Kowalskiego.

 

Rzeczywiście jest fajna i bardzo lekka ale znajomi psychologowie trochę się krzywią kiedy powołuję się na mądrości w niej zawarte. Jest też szalenie "zachodniocentryczna".

 

Co do cycków - nie wydaje mi się by faceci woleli większe a i teorię rowkową uważam za nieprawdziwą. Z moich obserwacji wynika, że preferencje rozkładają się równo - każdy rozmiar ma swoją grupę odbiorców:

 

I całe szczęście, bo jak mawiał pewien stary, mądry Indianin, jakie to szczęście, że faceci mają różne gusty bo inaczej każdy chciałby z moją żoną.

 

@ZolV: trudno mi sobie wyobrazić bardziej antyseksualny bodziec niż piersi w laktacji :)

Edytowane przez Jajcenty
  • Pozytyw (+1) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że upodobanie do dużych piersi zostało zakodowane w naszych genach w trakcie ewolucji - jako że duże piersi i okazałe biodra wysyłają sygnał , który instynktownie interpretujemy: kobieta jest odpowiednią kandydatką do rozrodu i posiada wszelkie atrybuty, które pozwolą jej wydać na świat i wykarmić nasze[jakże liczne potomstwo].

Poza tym większe piersi odróżniają kobiety od mężczyzn i sprawiają, że są kobiece -[ większe w granicach normy ] Osobiście nigdy nie spotkałem miłośnika rozmiaru 0 więc przypuszczam, że rozmiar ma jednak znaczenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, przyznajmy się, duże piersi są po prostu przytulne!

 

U mnie, atrakcyjność piersi u konkretnej osobniczki, jest nierozerwalnie związana z czynnikami psychologicznymi. Kiedy kobieta pozwala mężczyźnie przytulić się do swoich piersi jest to wyrazem jej uczuć opiekuńczych wobec faceta, więc nie ważne duże czy małe, po prostu niech dają nam się przytulać :)

 

 

 

Rzeczywiście jest fajna i bardzo lekka ale znajomi psychologowie trochę się krzywią kiedy powołuję się na mądrości w niej zawarte. Jest też szalenie "zachodniocentryczna".

Jajcenty, proszę o wyjaśnienie. Chciałbym wiedzieć kiedy książka może mnie wprowadzić w błąd. O co chodzi z zachodniocentryzmem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nigdy nie spotkałem miłośnika rozmiaru 0 więc przypuszczam, że rozmiar ma jednak znaczenie :)

 

Ależ spotkałeś :) 2-7% to homoseksualiści w ogóle niezainteresowani cyckamy :) Zainteresowania rozciągają się od chłopcopodobnych anorektyczek po 130 kilogramowe konkrety :).

  • Pozytyw (+1) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jajcenty, proszę o wyjaśnienie. Chciałbym wiedzieć kiedy książka może mnie wprowadzić w błąd. O co chodzi z zachodniocentryzmem?

 

Zachodnie, bo wiele z zawartych tam obserwacji nie będzie miała zastosowania w innych kulturach. Co do błędów, oprotestowano przywitanie wnętrzem dłoni do góry, wg książki sygnalizujące uległość u nas, podobno raczej oznacza pewien stopień zażyłości i otwartości. Także ostrożnie interpretacją sygnałów wysyłanych przez kobiety - wg książki to nieomylne znaki zainteresowania - w praktyce kobiety po prostu tak się zachowują :)

  • Pozytyw (+1) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także ostrożnie interpretacją sygnałów wysyłanych przez kobiety - wg książki to nieomylne znaki zainteresowania - w praktyce kobiety po prostu tak się zachowują :)

Może w praktyce Polki tak się zachowują ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jajcenty: trudno mi sobie wyobrazić bardziej antyseksualny bodziec niż piersi w laktacji :)

@waldi888231200: Byle mały nie głodował.

 

Bardziej niż wątek kulinarny chodziło mi o spostrzeżenie, że istnieje taki moment, w którym biust jest już znacznie powiększony po zaciążeniu a jeszcze nie widać typowego brzuszka. Widziałem zwiększoną radość mężów którzy specjalnie zagadywali o biustach ciężarnych już żon w czasie męskich rozmów.

Znam przypadki kobiet ciężarych, które specjalnie ze względu na zwiększoną atrakcyjność biustu, robiły sobie płatne sesje zdjęciowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam przypadki kobiet ciężarych, które specjalnie ze względu na zwiększoną atrakcyjność biustu, robiły sobie płatne sesje zdjęciowe.

 

Znam przypadki kobiet o permanentnie zwiększonej atrakcyjności dręczące swych mężczyzn o zwiększenie tej atrakcyjności przez chirurgiczne jej zmniejszenie :)

  • Pozytyw (+1) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natura uwielbienia piersi przez mężczyzn jest praktycznie identyczna dla uwielbienia piersi przez dzieci. Dzieci widzą w piersiach mleko i dlatego podobają im się obfite, więc i mężczyzna lubi większe. To podświadome - zauważyłem u siebie. Potem, dochodzi do analizy estetycznej i logicznej przez co wraca się z uogólnionym dążeniem wielkości do korekt na kształt i tak wychodzą preferencje osobiste.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie. Moja przyszla żona ma mały biust i też jestem zachwycony. Planujemy właśnie ślub i szperamy po portalu [wycięty link]

Nie musi być duży oby jędrny i zadbany:)

Edytowane przez pogo
ehh... znowu bezczelna reklama...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro

Skoro odkopany został tak stary, choć uniwersalny ;) temat, to oczywiście zgadzam się z

 

 

lubię proporcjonalne. Do całości kobiety. Jednej pasują duże, drugiej mniejsze..

choć ująłbym to nieco inaczej: jednej pasują duże, drugiej trochę większe. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też dorzucę swoje 0.03 zł

To nie tak ze faceci wola duże. Po prostu panicznie boją się małych i na wszelki wypadek biorą duże. A wiadomo że najlepsze są średnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro

 

 

A wiadomo że najlepsze są średnie ;)

 

Niby wiadomo, ale wszystkie naczelne panie (oprócz Homo sapiens) są jakieś takie kompletnie "płaskie". Nie znam się, ale ponoć duży biust u Kobiet to taka ewolucyjna preferencja, coś jak grzywa u lwa, piórka w ogonie itp. (oczywiście u nas jest odmienny kierunek preferencji płciowej niż w podanych przykładach ;)). Czyli dobre średnie wzięły się z pragnienia dużych, vide: faceci lubią duże. ;):D


P.S. O Wenus z Willendorfu chyba nie warto wspominać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział, że lubią duże? Z tego, jak rozmawiam, to wolą kształtne :D Ja nad kształtem pracuję na siłowni i kremy wcieram, żeby były jędrne i gładkie. Ostatnio mój ulubiony to reklama
Tylko nic mi nie powiększył, tak jak obiecują, po prostu są ładniejsze i wyglądają tak... młodo :D Jakbym znów miała 18 lat :D

Edytowane przez wilk
reklama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro

 

 

A kto powiedział, że lubią duże?

Ja.

 

 

 

Ja nad kształtem pracuję na siłowni

Powodzenia, ale jak mawiają, najpierw masa, potem rzeźba. ;)

http://img4.garnek.pl/a.garnek.pl/000/291/291038_800.0.jpg/strong-woman.jpg

(wiesz, mnie osobiście to nie kręci… :/)

 

 

 

Jakbym znów miała 18 lat :D

Chętnie poczekam na efekty działania tego specyfiku gdy uzyskasz dojrzały wiek 60+. ;)


Ed. Dla przyszłych pokoleń postanowiłem być jednak męską szowinistyczną świnią:

 

 

Z tego, jak rozmawiam, to wolą kształtne :D

 

Za dużo, jak widać, rozmawiasz…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...