Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
este perfil es muy tonto

czemu faceci wolą duże cycki?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nad kształtem pracuję na siłowni i kremy wcieram, żeby były jędrne i gładkie. Ostatnio mój ulubiony to reklama

Brzmi to jak płatny post :) Budowanie kontekstu dla googla.

Edytowane przez thikim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro

 

 

Brzmi to jak płatny post

 

Takim był. Stąd Wilk go edytował. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

no Panowie dziekuje  :D teraz juz wiem po co sa te nadprogramowe kg z przodu heheheheheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To takie generalizowanie, że aż głowa boli. Nie wiem nawet skąd wzieło się takie stwierdzenie, ale to zależy od gustu. Jednym podobają się większe, a innym takie, które mieszczą się całe w dłoni.

Edytowane przez pogo
usuwam link...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro

 

 

takie, które mieszczą się całe w dłoni

 

Znów relatywizm. Też wolę, by całe mieściły się w moich dłoniach, ale małych grabek to nie mam, choć szczupłe – jakieś 5XL. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idealne są takie, które dobrze wypełniają całą dłoń jednocześnie się w niej mieszcząc... czyli co facet to inne wymagania. Moje są, więc w okolicach średniej (takiej ocenianej na moje wyczucie) dla kobiet, za którymi mam ochotę się obejrzeć nie tylko z powodu tej części ciała.
Do tego dochodzi kwestia kształtu...

Ale to takie tam moje subiektywne...

Zaraz się ktoś przyczepi, że temat niezbyt poprawny politycznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

 

 

Zaraz się ktoś przyczepi, że temat niezbyt poprawny politycznie...

dlaczego,fajnie się czyta :rolleyes:  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadna kobieta się nie czepiła... jeszcze... ale może być tak, że część kobiet widząc taką dyskusję rezygnuje ze śledzenia serwisu.

Nie mnie to jednak oceniać, nie siedzę w głowie żadnej kobiety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakie piersi są najlepsze zależy od wzrostu, wagi, proporcji ciała kobiety itd. Naprawdę nie da się jednoznacznie stwierdzić, że "faceci wolą większe" to fikcja. Liczy sie zawsze "całość" + "to coś". Moja wybranka chciała sobie poprawić to i owo i ok. Teraz oboje jesteśmy zadowoleni. Kredycik wzięty od [nazwa serwisu]. Polecam

Edytowane przez pogo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro

 

 

Żadna kobieta się nie czepiła... jeszcze... ale może być tak, że część kobiet widząc taką dyskusję rezygnuje ze śledzenia serwisu.

 

Żadna Kobieta, będąc z pewnością w tej materii empirykiem, a nie teoretykiem się nie wypowie. Z łebskimi nawet teoretykami nie ma o czym rozmawiać. ;)


Ed. Żeby nie było: dla mnie zawsze EMPIRIA jest przed teorią. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie piersi się liczą a pupcia stad skłaniam się do wywodu o rowku miedzy piersiami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Idealne są takie, które dobrze wypełniają całą dłoń jednocześnie się w niej mieszcząc

Każde są dobre poza piegami. Niektóre są dobre żeby się pobawić, inne żeby popatrzeć, inne żeby się pochwalić, inne dla fotografa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro

Smutne jest to co piszesz. BARDZO proszę jakąś czytającą forum Kobietę (o ile są ;)) o jakąś rozsądną uwagę (nie trzeba od razu walić Thikimowi po łbie, choć On to lubi).

Thikim: z Piersi powstałeś, w Pierś się obrócisz. Pobaw się czymś innym. Polecam Dragon Ball, choć u Ciebie pewnie smok to raczej żart. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

w sumie to Thikim ma racje,kochasz piersi swojej kobiety chociaż wiesz,że może nie są idealne,bo są malutkie a ty np lubisz większe,na zdjęciach lepiej wychodzą te mniejsze (np z push apem)  ale lubisz popatrzeć na te duże itd

to tak jak z rozmiarem u mężczyzn tak naprawdę to drugorzędna sprawa,każdy lubi co lubi

ale piszcie piszcie ,chętnie poczytam  :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro

 

 

kochasz piersi swojej kobiety

 

Kochałem wiele Kobiet. Piersi każdej z Nich były inne. Kochałem jednak Kobiety, a nie ich piersi. Muszę jednak przyznać, że wszystkie te piersi były wspaniałe. Nie widzę jednak najmniejszego powodu, by o tym pisać. Nie potrzebuję spowiedzi. ;):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w sumie to Thikim ma racje

Jak Astro pisze że nie, to wtedy zawsze mam rację.

Każdy mądry człowiek powinien się bać chwili kiedy idiota i starzejący się troll zacznie się z nim zgadzać :)

Edytowane przez thikim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro

Baw się dalej piegami żony. Trzymamy kciuki. :)

  • Negatyw (-1) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Astro napisał:

  Cycki są wspaniałe. Zwłaszcza duże. :)

  cycki współczesnych kobiet przyczyna katastrofy ludzkości. Przestaliśmy być ssakami, tylko 4% kobiet karmi dłużej niż 6 m-cy. Szympansice nie maja piersi, znaczy mają takie małe strąki a karmia nimi 7 lat, Dzika paleokobieta też karmiła 7 lat, zapewne wtedy jej tak urosły? dziecko ludzkie dużo bardziej wymagajace od szympansiego. Współcześnie zgodnie z teoria, ze organ nie używany zanika, powinny pozostac tylko poduszeczki  (atrapy) 

  karmienie piersią zwiększa inteligencje karmionego o 7pkt (tracimy miliardy w naszym PKB)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Astro napisał:

 Duże cycki nie wzięły się z patrzenia na nie i ich cyckania, prawda? :)
Powiem jednak szczerze: lubię też patrzeć na duże cycki, bo są piękne.

 cycki to efekt patriarchatu, gdyby był matriarchat i kobiety decydowaly z kim chce splodzić dziecko, piersi by się zmniejszały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę to żenujące że sam ze sobą rozmawiasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo tylko większość tak mówi, że woli większe. Zawsze słyszę opinię inną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piersi kobiece powstały jako adaptacja wymuszona płaskimi pyszczkami niemowlaków. "Fascynacja" piersiami jest wtórna i wynika z działania genów których fitness jest funkcją oceny jakości partnera seksualnego. Rozrzut preferencji jest naturalną konsekwencją losowego komponentu rozwoju zarodkowego i statystycznymi różnicami genetycznymi. Pewne znaczenie może mieć forma niemowlęcego uczenia - wybieramy piersi przypominające te matczyne (szeroko rozumiane naśladowanie rodziców to najsilniejsza metastrategia w przyrodzie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, peceed napisał:

Piersi powstały jako adaptacja wymuszona płaskimi pyszczkami niemowlaków

  kobiety dzikie, łowców-zbieraczy mialy tez duże? co potwierdza figurka wenus, Że to im nie przeszkadzało w byciu lowcą, zbieraczem?  

dzieci szympansów też mają "plaski pyszczek" a ich mamy malutkie piersi w formie strąków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, okragly napisał:

dzieci szympansów też mają "plaski pyszczek" a ich mamy malutkie piersi w formie strąków.

Są inne uwarunkowania - człowiek w odróżnieniu od większości ssaków lądowych (i małp w szczególności) ma tłuszcz umieszczany pod skórą a nie pomiędzy organami wewnętrznymi. Dlatego wynalazek piersi mógł być znacznie łatwiejszy do przeprowadzenia u człowieka niż u małp, w sensie ewolucyjnego kosztu obliczeniowego.
Jest jeszcze ważniejszy powód - jeśli zobaczy się jak poruszają się małpy na drzewach, to posiadanie dwóch wystających, dyndających i wrażliwych organów może nie być najlepszym pomysłem w ogóle - korzyści z łatwiejszego karmienia potomstwa (kobieta może iść niosąc dziecko i jednocześnie je karmić -  ułatwia to posiadanie elastycznego połączenia zapewnianego przez pierś). 

1 godzinę temu, okragly napisał:

kobiety dzikie, łowców-zbieraczy mialy tez duże?

Jeśli piersi już są, to ich rozmiar może być regulowany przez całkowicie inne czynniki, w szczególności kiedy już pojawią się "geny wypatrywacze cycków" może być to kwestia wyłączenie sygnalizacyjna.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...