Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
Usher

Uwagi do nowego forum

Rekomendowane odpowiedzi

Najedź na te strzałki :) Wyświetlą się ich etykiety. Czerwona to negatywna ocena dla posta, zielona - pozytywna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do czego służą zielone i czerwone strzałeczki przy każdej wypowiedzi?

Ostatnio klikam zielone przy ciekawszych kometnarzach.

Teoretycznie pozytywny komentarz będzie wyróżniał się jakoś graficznie na tle reszty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dziale pomocy znajduje się osobno zapis o ocenianiu postów oraz profilów userów więc zapewne są to osobne mechanizmy.

Wydaje mi się, że ocenianie postów zmienia reputację usera i oprócz tego wyróżnia wartościowe posty graficznie.

Aktualnie wyłączony jest jednak dostęp do widoku reputacji profilów.

 

 

Użytkownicy - Ocena użytkownika

 

"Użytkownicy mogą wzajemnie oceniać swoje profile. W tym celu, w górnej części widoku profilu, najeżdżając wskaźnikiem myszki na kolejne gwiazdki i klikając w ustalonej pozycji, dokonujemy oceny. W każdym momencie można zmienić ocenę wykonując te same czynności."

 

I rzeczywiście, klikam na profil i widzę gwiazdki które są klikalne.

Ponadto jest zakładka "Reputacja" ale "Nie posiadasz wymaganych uprawnień do wyświetlenia otrzymanej reputacji!" nawet do mojego własnego konta.

 

Tematy i fora - reputacja

 

"Jeśli reputacja została włączona przez administratora, zobaczysz jej opcje w rogu pod każdym postem. Będzie widoczna ikona reprezentująca poziom reputacji, który ustanowili dla postu inni użytkownicy. Aby przydzielić pozytywny punkt reputacji, kliknij ikonę add.png. Jeżeli natomiast chcesz negatywnie ocenić dany post, kliknij ikonę delete.png."

 

Więcej nie znalazłem.

  • Pozytyw (+1) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba czas uznać ankietę za zamkniętą? Wszystkich pięciu aktywnych użykowników już się wypowiedziało ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba czas uznać ankietę za zamkniętą? Wszystkich pięciu aktywnych użykowników już się wypowiedziało ;P

 

słuszna uwaga - ankieta zamknieta z wynikiem 5:0 za dostępem ogólnym - zmiany zostały wprowadzone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brakuje usuwania posta - gdy jeszcze żaden następny nie jest za nim

dlatego mały bałagan zrobiłem w Temacie Antyszweda o cyckach i nie mogę naprawić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawione. Od tego jesteśmy. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

Coś się podziało z wyświetlaniem nowej zawartości - w trybie forum wyświetla "brak nowej zawartości". Dopiero ostatnie 6 miesięcy i ostatni rok pokazuje mi dwa, dość stare wątki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też działa. Spróbuj usunąć cookies i zalogować się ponownie.

 

Ja za to ponarzekam na edytor komentarzy – pod Operą robi spore problemy gdy cytujemy czyjąś wypowiedź. Gdy zawierała link do obrazka mimo iż w edytorze się nie pojawił, to po wysłaniu komentarza wkleiło mi kilkukrotnie ten obrazek w całej okazałości pod postem. Druga sprawa, to przy cytowaniu źle ustawia kursor i mimo przejścia za blok [ quote ], to po wciśnięciu entera robi nową linię w środku cytowanego tekstu. Da się to poprawić, ale robienie tej samej sztuczki przy każdym cytowaniu nieco irytuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też działa. Spróbuj usunąć cookies i zalogować się ponownie.

 

PEBKAC - nie zauważyłem że "inne" działają na zasadzie przełączników bistabilnych - włączyłem "zwartość, którą śledzę"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś niedobrego dzieje się z systemem reputacji - nie ma możliwości podglądu zmian reputacji u danego użytkownika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jakiegoś powodu dodatek ten nie współpracuje z nowa wersją IPB (3.3.0). Wyłączyłem go i czekamy na jakąś poprawkę od autora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś sie posypało z datowaniem? Mam wrażenie, że wiele z tego co mi się pojawia jako "nowe z ostatnich 24" już było. I to nie z powodu komentarzy - po prostu jakby admin zamieszał datą publikacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś z forum jest nie tak. Nagle zaczął wyciągać niektóre notki sprzed lat i nadawać im aktualne daty. Jak tylko Webby znajdzie czas, to do tego siądzie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam... Jest fajnie, kiedy losowo same odkopują się stare wątki i można sobie powspominać :D

 

A dzisiejsza notka o premierze Windows Vista była po prostu ze best ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że lądują tylko na forum, a nie na głównej. ;-) Swoją drogą, jak wspomniałem w innym miejscu, wydaje się, że są to tylko tematy ze zmienionym tytułem po publikacji. Przykład:

 

 

Szukana fraza trzy miliony iphone zwróciła następującą liczbę wyników: 2 Wyniki wyszukiwania

 

Trzy miliony iPhone'ów na starcie w Technologia

Rozpoczęty przez KopalniaWiedzy.pl, dziś, 02:14

 

Trzy miliony iPhone"ów na starcie w Technologia

Rozpoczęty przez KopalniaWiedzy.pl, 12 cze 2007

 

 

Niestety jak widzę linki do forum spod takich artykułów są zmieniane na te nowe duplikaty.

 

A mogłem nie zgłaszać, że forum zapomina o przeczytanych tekstach z działu „Wywiady”, bo teraz nieźle się pokaszaniło. :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy fizyka kwantowa i szerg najnowszych osiągnięć jest w kopalni wiedzy jest niezroumiale dyskryminowana.A sporo ciekawego się niej dzieje,chociażby dokonania Ephraima Steinberga z Kanady nad pomiarami cząstek bez naruszania zasady Heisenberga.Zmieni się coś w tej kwestii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale za to wszystkie z danego dnia zobaczysz, jak wejdziesz w którąkolwiek notkę. Po prawej jest bloczek ze wszystkimi notkami.

Wiem, że to już stare... ale na początku działania nowego layoutu to działało... a teraz się zepsuło i widać chyba tylko 5 najnowszych... (20 to nadal lepszy wynik niż 5)

Brakuje mi też oznaczenia w której notce właśnie siedzę (kiedyś była ona pogrubiona)...

Wiem wiem... powinienem wiedzieć co czytam... i mam wielki napis z tytułem, ale często wchodziłem w jeden dość przypadkowy artykuł a po przeczytaniu go otwierałem całą resztę artykułów z danego dnia całkowicie automatycznie (kliknięcie rolką) z szybkim bezmyślnym pominięciem artykułu, w którym akurat jestem

 

Dłuższa lista bardzo mi się przydawała gdy cały dzień mnie nie było tutaj i wieczorem chciałem zobaczyć co jest nowego... wiem na dole jest przycisk ze wszystkimi, ale to było wygodniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astro

Przepraszam za uwagę, ale ciągle niezamknięty wątek zachęca użytkowników. ;)

 

Chcę zgłosić również uwagi do nowego forum (sprzed niemal czterech lat). Jest świetne!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wyświetl nową zawartość" z 24h pokazuje zaledwie jeden temat: http://forum.kopalniawiedzy.pl/index.php?app=core&module=search&do=viewNewContent&search_app=forums

Z minionego tygodnia raptem 3

Mam tak w 3 różnych przeglądarkach..

Forum miało refresh, mam wyczyścić ciasteczka?

Edytowane przez Stanley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kliknąłeś coś w sekcji Inne? Co zostało kliknięte może zostać odkliknięte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej faktycznie, niedopatrzenie, strasznie to jest zwodniczo stylizowane.

Dział "Według daty" "Według zawartości" "Inne" jest z kropką

div class = ipsBox_container.ipsSideMenu -> h4 -> a

Natomiast opcje w tych działach:

^^ -> ul -> li class = active 

Zmienia pomarańczowy na białym zmienia w biały bold na różowym tle..

Powinno być odwrotnie, dział wyróżniony mocno tłem, a wybór wyróżniony ptaszkiem zamiast kropki lub jasnym różem.

 

Działanie obecnego stylu idealnie przedstawia materiał filmowy  :)

https://youtu.be/p_uGhEQyxhE

Edytowane przez Stanley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...