Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dotarła do nas wiadomość, że 31 lipca zmarł Artur „Jurgi" Jurgawka. Jurgi był z nami od niemal 3 lat jako jeden z najaktywniejszych uczestników forum. Przez kilka miesięcy był też redaktorem KopalniWiedzy.

Poeta, fan Opery, aktywny uczestnik sceny Atari XL/XE, autor świetnego bloga i, jak wynika z jego stopki w profilu na forum KW, miłośnik Jane Austin. Wiedzieliśmy, że często choruje, ale nigdy nie powiedział, jak poważny jest jego stan. Nie dopytywaliśmy. Przypuszczaliśmy, że po prostu jest słabego zdrowia. Teraz wiemy, że bardzo się myliliśmy. Jurgi zmarł w wieku 35 lat na nowotwór. Nie mieliśmy szansy poznać Go osobiście.

 

Odpoczywaj w spokoju, Jurgi

 

Ania i Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość simian raticus

RIP Jurgi - wielki infoholik to był!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, tak się nie robi. Tylko parokrotnie zamieniliśmy parę słów i nie zdążyłem więcej. Takich fajnych "nocnych marków" ze świecą szukać... Będzie "fedrował" w innym wymiarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbyt wielu ludzi których znam, zmaga się z nowotworami.

Smutne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często czytałam artykuły podpisane ksywką Jurgi. Szkoda, że nikt nie wiedział, że Jurgi choruje. Można by go jakoś wesprzeć, jakoś Mu pomóc. Teraz jest już niestety za późno.Dziękujemy Mu za to, że był z nami i pisał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako wielkiego przeciwnika umierania, informacja ta zasmuciła mnie podwójnie. Bo o szacunku do osoby, która nigdy wody nie leje w dyskusjach chyba wspominać nie trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera... :( Nie było mnie tu tyle czasu i takie wieści. Szkoda go jak mało kogo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...