Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
este perfil es muy tonto

Co sądzicie o Aminanimatorze vel Viruslawie?

Rekomendowane odpowiedzi

  Nie jest to może stosowne tak wypytywać o uczestnika forum, ale jest to uczestnik na tyle zjawiskowy, że sam w sobie jest tematem do dyskusji. Mam nadzieję, że sam się wypowie, aczkolwiek nie podejrzewałbym by była to forma wypowiedzi zrozumiała dla zwykłego śmiertelnika. Poszukałem nieco w googlach i wysłałem mu zaproszenia na fejsbuku i you tubie. Wydaje się że wymyślił coś o nazwie "Coreurus corporation", co łączy się jakoś z ONZetem. Większość swoich mało zrozumiałych postów umieszcza na stronach o tematyce naukowej, często po angielsku oraz rosyjsku (chyba, mi się miast cyrylicy wyświetlają kwadraciki). Na swoich rozlicznych profilach umieszcza zdjęcie, nazwisko (Pędziwiater-Zawierucha), miejsce zmieszkania (Rzeszów), podaje że pracuje dla USA i ONZ. Do tego wiele jego wpisów świadczy o poważnej depresji (często pisze o myślach samobójczych (np. tu http://www.nakazdytemat.pl/viewtopic.php?f=146&t=6882&view=previous)

 

Wiem że nie wypada tak pytać, ale jest to postać na tyle intrygująca, że nie mogłem się powstrzymać. Tak więc zapytuję: co sądzicie i co w ogóle wiecie o Aminanimatorze - Viruslawie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę. Z opiu jawi mi się klon Dariusza vel Expert.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...