Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
wilk

Problem z RSS

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem, że do głównego kanału RSS (http://kopalniawiedzy.pl/wiadomosci.rss) albo nie trafiają wszystkie newsy, albo istnieją tam zbyt krótko (zbyt mała ilość „slotów” w stosunku do ilości działów). Jeśli przez pewien czas nie uaktualnia się czytnika, to istnieje spora szansa, że część artykułów nam umknie. Kanały działów mieszczą po 10 ostatnich artykułów, zaś ten zbiorczy jedynie 15, co przy 5 działach może gubić artykuły nawet już po 2 dniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, to znikanie jest związane z tym że niektóre działy są popularniejsze i przyrost newsów jest w nich większy.

Nowy limit 50 newsów powinien zapobiec "przegapianiu" notek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nie wiem, czy tylko ja tak mam na Firefox 19.0.2, ale od kilku dni RSS wcale się nie ładuje.

Pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

„U mnie działa.” Spróbuj ponownie dodać kanał lub ręcznie wymusić aktualizację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co teraz dzieje się z RSS? Ostatnie wiadomości są sprzed dwóch dni (i po odświeżeniu, i po ponownym dodaniu kanału).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był weekend? W weekend zwykle nie pojawiają się newsy. U mnie aktualnie są z 29, 30.08 i 2.09.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Od kilku dni nie działa kanał rss. Pisałem nawet na mail z tą wiadomością narazie bez oddzewu. Wam też nie działa?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz działa, w weekend była przerwa. Jednak faktycznie co jakiś czas utyka, bo wiadomości są na portalu, a w RSS pojawiają się z wielogodzinnym opóźnieniem - czyżby feed nie był generowany automatycznie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie działa. Próbowałeś skasować kanał i dodać go ponownie? Może masz coś nie w porządku z czytnikiem RSS czy z czego tam korzystasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak winne za nie działanie ponosi moja sieć akademicka, bo w domu mi działa elegancko. Dziwne bo inne kanały jak i strona kopalni wiedzy działa.

Pozdrawiam i dziękuje za zainteresowanie sprawą.a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...