Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy
Sign in to follow this  
KopalniaWiedzy.pl

Loren pozuje do kalendarza Pirelli

Recommended Posts

Siedemdziesięciojednoletnia aktorka Sophia Loren jest najstarszą kobietą, jaka kiedykolwiek pozowała do słynnego kalendarza Pirelli. Zdjęcia Włoszki znajdą się w jego 33. edycji.

Podziwiać będzie można też inne piękne panie, m.in. Naomi Watts, Penelope Cruz, Hilary Swank oraz Lou Doillon.

Loren powiedziała, że pozując, świetnie się bawiła, zupełnie jak młoda dziewczyna. Pirelli zaprzecza, jakoby aktorka dała się sfotografować nago.

Zdjęcia opublikowano w mediolańskim Corriere della Sera. Ukazują one Sophię w bieliźnie, kryjącą się za prześcieradłem. Ich autorami są Holendrzy Inez van Lamsweerde i Winoodh Matadin.

Kalendarz Pirelli wydano po raz pierwszy w 1964 roku. Jest on dystrybuowany w grupie 30 tys. wybranych osób.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 • Similar Content

  • By KopalniaWiedzy.pl
   Włoska aktorka Sophia Loren wygrała z o wiele młodszymi rywalami obojga płci i została okrzyknięta przez internautów biorących udział w głosowaniu najpiękniejszą (w naturalny sposób) osobą na świecie.
   Siedemdziesięciojednoletnia zdobywczyni Oscara zdradziła kilka sekretów swojej nieprzemijającej urody: radość życia, spaghetti oraz kąpiele w oliwie. Ostatni ze sposobów był już znany w starożytnym Rzymie.
   Warto przypomnieć, że nie tak dawno aktorka (jako najstarsza kobieta na świecie) pozowała do kalendarza Pirelli.
   Nawet arcybiskupowi Genui zdarzyło się kiedyś powiedzieć, że pomimo braku zgody Watykanu na klonowanie ludzi, można by uczynić wyjątek dla Sophii Loren.
   W głosowaniu Dare to Be Bare Awards wzięło udział 1578 osób. Ich zadaniem była ocena naturalnej urody światowych sław, które swoim zachowaniem łamią stereotypy.
   Drugie miejsce w klasyfikacji generalnej zajął aktor George Clooney, tuż za nim uplasowała się śpiewaczka Charlotte Church.
   A oto reszta pierwszej dziesiątki: Catherine Zeta Jones, Johnny Depp, Kate Winslet, Gwyneth Paltrow, Jack Black, Cameron Diaz oraz Gail Porter.
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...