Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
KopalniaWiedzy.pl

Mistrz zrezygnował z udziału w konkursie gier komputerowych

Rekomendowane odpowiedzi

Ubiegłoroczny mistrz świata w rozgrywkach Pro Evolution Soccer 4 zrezygnował z obrony tytułu po tym, jak miał zmierzyć się z zawodnikiem z Izraela. Badr Hakeem, 21-latek z Arabii Saudyjskiej, powiedział: Niestety, losowanie zdecydowało, ża mam grać przeciwko zawodnikowi z Izraela. Sprzeciwiam się okupowaniu przez Izrael Palestyny. Zdecydowałem, że nie zagram przeciwko niemu. Nie mogę grać z obywatelem kraju, który okupuje świętą palestyńską ziemię.

Hakeem wygrał w ubiegłym roku Puchar Świata Sportów Elektronicznych. W tym roku zrezygnował z gry w Pro Evolution Soccer 5. Zawody, podczas których można było rywalizować także w grach Counter-Strike, Quake IV, Warcraft 3 i innych, rozgrywane były w Paryżu.

Wiem, że stracę tytuł, ale popieram naszą sprawę. Tytuł nie jest ważny. Wierzę, że podjąłem właściwą decyzję - stwierdził Haakem. Turniej w Pro Evolution Soccer 5 wygrał Francuz Bruce Grannec. Izraelczyk, przeciwko któremu nie chciał grać ubiegłoroczny mistrz, uplasował się poza pierwszą ósemką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...