Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
macintosh

Pytanie do mikroos'a ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo nie lubię publicznego wywoływania do tablicy - to taka prywatna uwaga. Jeśli masz pytanie konkretnie do mnie, pytaj na priv (chociaż nie jestem ekspertem i nie widzę powodu, dla którego akurat ja i tylko ja miałbym odpowiadać).

 

Jeśli chodzi o "witaminę B17", nie są mi znane żadne wiarygodne wyniki jej skuteczności.

 

Polecam lekturę publikacji z Pubmedu: http://www.pubmed.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będąc w domu na Święta dorwałem czasopismo typu Nieznany Świat czy inny Nexus i w ostatnim numerze jednego z nich był właśnie artykuł o rzeczonej witaminie, skąd prawdopodobnie wziął się pomysł na omawianego demota. Są to periodyki- delikatnie mówiąc- mało wiarygodne, żerujące na emocjach, w znakomitej większości nie przedstawiające absolutnie żadnych dowodów na postawione tezy, więc do tych rewelacji podchodziłbym z wielkim sceptycyzmem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziki za odpowiedź ;) i przepraszam za wywołanie do tablicy :P

 

Wygooglowałem i zobaczyłem, że temat był poruszany raczej na stronach o tematyce leczenia alternatywnego/naturalnego/ezoterycznych i  ciekawostkowych. A szkoda, bo cud fajny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cuda przeważnie są fajne, kiedy pisze sie o nich w Internecie albo opowiada w kościele. Problem w tym, że życie jak na złość nie chce być równie cudowne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poproszę trzy kilo pestek jabłek, pół kilograma fasoli i metr kwadratowy trawnika;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...