Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
qwertix

jak to jest z tym wygrywaniem?

Rekomendowane odpowiedzi

hej, udalo wam sie kiedys cos wygrac? w loterii, zdrapce? moze w konkursie? ja pamietam we wczesnych 90 wygralem w konkursie na starym miescie zolwie ninja (figurki), bylem podjarany calkowicie:). pozniej 15 lat przerwy i wczoraj w orlenowej zdrapce czapeczke porsche :D...radosc jak u dziecka, a u was ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś z losowania na losowanie obstawiałem system 8(ósemkowy 8z80) tak za 110zł i zawsze 50 dych się zwracało aż za którymś razem nic  :D , zrezygnowany (brakło kasy) puściłem zakład 8 z 49 i jakie było moje zdziwienie kiedy oddałem kupon tak by w kolekturze gość sprawdził a tu maszyna zawyła takim głośnym nietypowym rykiem , a facet z wyłupionymi oczami powiedział że mi nie wypłaci bo wygrana wyższego rzędu płatna w oddziale  :D;) .

Sprawdził i mówi że 6 nie ma , no to idę do oddziału totolotka rozglądając się nerwowo (5-tka to co najwyżej 500zł ale ten ryk maszyny i paniczny wzrok operatora mi się udzielił) , oddaję kupon a Pani kasjerka sobie coś tam liczy taka 2cm kupka 100zł i 50zł . Podnosi ją do okienka i mówi proszę przeliczyć (pierwsze moje słowa to: czy się Pani nie pomyliła??  :) :) )  . Liczę 2870zł (to było chwilę po denominacji więc robiło wrażenie) okazało się że to była wygrana w systemie(8 na 6 z 49) czyli 3 piątki ileś tam czwórek i ileś tam trójek.

Jak już ochłonąłem tak na 3 dzień i policzyłem ile na grze wtopiłem to wyszło mi na zero Los oddał to co mu dawałem . Od tej pory już nie gram (czasem tylko kontrolnie puszczam zakład czy aby jeszcze coś nie ma ochoty oddać).

 

 

Ps. a ile się prawdopodobieństwa naliczyłem , programików napisałem , na analizowałem losowań , to już moja sprawa.  :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ile się przy tym nauczyłeś to Twoje, więc jesteś powyżej zera. A czapeczka Porsche też się fajnie prezentuje. Poszperałem w sieci, odnalazłem tę stronę poczujmoc.pl i obejrzałem nagrody. Czapeczka i zegarek wyglądają naprawdę super. O wyjeździe do Mediolanu na wyścigi nawet nie marzę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ubiegłym roku wygrałem na loterii charytatywnej (każdy los wygrywał), dofinansowanie do kursu na prawo jazdy kat.B w wysokości 200zł.Prawko mam już....lat.

Wartość mojej wygranej porównywalna z wartością czapeczki Porsche,ale kolor nie ten  :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największa wygrana: 50 euro po zainwestowaniu 0,25 euro, turniej pokera, później różnie, ale ciągle jeszcze do przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...