Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

3grosze

Users
 • Content Count

  1464
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  33

Everything posted by 3grosze

 1. Hi, Hi jest problem. Mam ostrzeżenie (za politykę oczywiście, cenzura rules). Na głównej komentarz wisi, a na forum musi go Wilk zaakceptować.
 2. No niestety, nie jesteśmy i nie byliśmy kryształowi w swojej masie. Zaprzeczanie tym aktom, to myślenie życzeniowe i fałszowanie historii. Hmm, niektórzy wolą żyć w ułudzie. A to nienaukowe podejście. (już się ugryzłem w język i w palce, aby nie napisać którzy w tym przodują)
 3. Plus Kurski i: Wczoraj w lokalu: starsza pani zwróciła się do mnie (na żywo wzbudzam zaufanie): przepraszam, gdzie się skreśla pis? A na kogo chce Pani zagłosować? Nieważne, na pis. A dlaczego na pis? Ksiądz proboszcz polecił. Nie, nie wykorzystałem staruszki w obronie demokracji.
 4. Nieudolna próba podniesienia autorytetu pisowskiego elektoratu? Jesteś tu anonimowym userem a wiarygodność twoich deklaracji (jako zwolennika pis) jest na poziomie TvPis, więc trzeba cię traktować (prawdopodobieństwo wynikające z sondaży) jako bezrobotnego (rolnik i emeryt wykluczony) z dyplomem podstawówki. I twoje marzenia o jakiś studiach, nie zmienią tutaj twojego wizerunku.
 5. Sorki. Zgrzytałem wczoraj zębami nad inteligencją krajan i oberwało Ci się niechcący rykoszetem. Twoje: Moje, ale z wiki: Po dobroci: wciskają nazizm na lewo i prawo, ale nikt ich nie chce, Czytaj idioto co powyżej piszą.
 6. Według sondaży https://www.tvn24.pl/wybory-parlamentarne-2019/wiadomosci-wyborcze,474/wybory-parlamentarne-2019-sondazowe-wyniki-glosowanie-wedlug-grupy-zawodowej,977149.html na PiS głosowali głównie rolnicy, emeryci i bezrobotni. W której grupie jesteś thikim? Studenci też okazali się roztropniejsi od ciebie: Wśród uczniów i studentów PiS znalazło się za Koalicją Obywatelską oraz SLD - A tu: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,143907,25242496,wybory-parlamentarne-2019-frekwencja-wedlug-wyksztalcenia.html#s=BoxMMtImg3 wykształcenie: 63% z wykształceniem podstawowym i zasadniczym poparło PiS. Zacne thikim towarzystwo..
 7. dużo jej było w USA, Szwecji. Popierało wielu uznanych intelektualistów Podałem przykłady czynowników, a nie zwolenników idei. Pierwszym i tak był Platon. Nie prawica bo się nazwali narodowymi socjalistami? Można się nazwać Prawo i Sprawiedliwość i bezczelnie łamać konstytucję. Darek, tam gdzie osobista wiedza jest powierzchowna, lepiej nie nowotworzyć subiektywnych bytów. Z wiki: Narodowy socjalizm, nazizm (skrót od niem. Nationalsozialismus), czasem określany również jako hitleryzm (od nazwiska Adolfa Hitlera) – rasistowska, antykomunistyczna, antydemokratyczna i antysemicka ideologia Narodowosocjalistycznej Niemieckiej Partii Robotników (NSDAP). Niemiecka skrajna odmiana faszyzmu[1], Faszyzm uważany jest na ogół za doktrynę skrajnie prawicową .
 8. Zgodnie z tytułem wątku: thikim teraz się śmieje , a płakać póżniej będą jego dzieci.
 9. To pytanie do innej niż moja opcji światopoglądowej. W przeciwieństwie do innych, my liberałowie, mamy wysoko postawioną poprzeczkę moralną. Eugenika, to domena skrajnej prawicy: naziści wzięli się kiedyś za ulepszanie ludzi i marnie skończyli. Podobnie jak Spartanie.
 10. Ale czy aż taki sceptycyzm nie przekracza granic zdrowego rozsądku ? Co do bakterii, planet pozaziemskich, czy sferyczności Ziemi też masz wątpliwości? To przecież ten sam mechanizm osobistej dedukcji! Mariusz napisał, że pora roku ma niezauważalny wpływ na objętość lodowca. Jemu też nie wierzysz?
 11. Tym komentarzem co chciałeś przekazać: swój sceptycyzm co do GO, fachową krytykę (bo jesteś analitykiem zdjęć), czy "glacjologiem" ze szkoły (ach ta cisza wyborcza).
 12. Nie! Umiejętnie prowadzony prowadzi do doskonalenia gatunku, poprzez pogłębienie cech korzystnych (np. nieistniejące w naturze krowy dające tysiące litrów mleka rocznie, czy kury znoszące setki jajek. O szczekliwych Yorkach i godnych Owczarkach Niemieckich nie wspominając). Z człowiekiem też by tak można, tylko problem moralny z utylizacją osobników odbiegających od zamierzonego wzorca. Tzw warga Habsburgów. Allel recesywny fenotypowo miał okazję się ujawnić. Centralizacja rodowego majątku w jednej rodzinie była ważniejsza od urody.
 13. Nie ma większego splendoru dla kraju jak Nobel, a Tej -cisza wyborcza- praca rodziców się nie podoba. Ja tych -cisza wyborcza- całkiem nie rozumiem. Jeżeli twoja wiedza o UL ogranicza się tylko do tego faktu, to uwno wiesz o UL i skażona jesteś -cisza wyborcza- propagandą.
 14. Co mają Brytyjczycy do Brazylijczyków, czyli co ma piernik do wiatraka?
 15. Inteligencję pochwalić, ale sprytu ani, ani. Nie to, co u tego: Jak w kawale: Przychodzi młody Ferenstin do ojca: tato zamknąłem sprawę Goldbluma przeciw Blumenfeldowi, z którą Ty męczyłeś się 15 lat. Na co ojciec: Bożżższe, dzięki tej sprawie wybudowałem dom i opłaciłem Twoje studia, a Ty zacząłeś karierę od fuszerki.
 16. Kraina godna, ale smrodek czasów niegodziwych się niesie:: http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,124813,25286158,nobla-z-fizyki-powinien-dostac-polak-kontrowersje-wokol-tegorocznej.html#s=BoxOpImg1 Stanisławski przyznał, że za profesorem Aleksandrem Wolszczanem ciągnie się wątek jego współpracy ze Służbami Bezpieczeństwa w czasach PRL. - Kompletnie nie chcemy się w tej chwili zajmować kwestią samej współpracy. Natomiast podobnież w którymś momencie Komitet Noblowski rozważał już kandydaturę profesora Wolszczana i ze względu na te doniesienia być może się przestraszył - wyjaśniał prowadzący Homo Science. Stanisławski przyznał też, że taki scenariusz jest możliwy, ponieważ "Komitet Noblowski jest dość wrażliwy w tego typu sprawach". - Oni wyraźnie się boją i uważają, żeby nie wdepnąć w coś nieprzyjemnego - podał. - Nie wiemy, jak jest w rzeczywistości, możemy zgadywać. Niewątpliwie pozostaje jednak pewien niesmak - dopowiedział.
 17. Jakie trzęsą! Pospólstwo trzeba chronić, bo potem będzie płacz, że państwo nie broniło i nie ostrzegało! WTF? Amber Gold i frankowicze. Akurat tych ostatnich państwo ostrzegało, ale ówczesne PiS było przeciw ostrzeganiu. W imię wolności decyzji.
 18. Dzięki. Wydawało mi się, że to konsument wąsko wyspecjalizowany Kasztanowce żyją, ale się męczą. Są na równi pochyłej.
 19. Spoko. Jest w sacharozie glukoza? Jest. Tak samo w miodzie. W doświadczeniu była albo glukoza, albo fruktoza. W powszechnej diecie raczej mało możliwy jest całkowity brak glukozy. Doświadczenie ( z tendencyjnymi, skrajnymi parametrami) wykazało, że fruktoza nie jest zamiennikiem glukozy w metabolizmie tłuszczy. I tylko to.
 20. Obserwacji Jajcentego nie można lekceważyć, ale czy jacyś specjalsi też to stwierdzili? Miejscowe obumarcie tkanki liścia może być powodowane wieloooma czynnikami. Były takie plany, ale jak stwierdzono, że skoro od szrotówka , który w Polsce mieszka już 21lat, nie padł jeszcze żaden (spryciarek z tego szrotówka, co nie?) kasztanowiec, to szkoda kasy i zdrowia.
 21. Up. "W życiu mi ciężko, więc komuś potetryczę i nagderam, a mój świat stanie się lepszy." (S...t) Autoterapia @Stankot? Włączyłeś mechanizm obronny przemieszczenia? https://pl.wikipedia.org/wiki/Przemieszczenie_(psychologia)
×
×
 • Create New...