Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

3grosze

Users
 • Content Count

  1876
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  47

Everything posted by 3grosze

 1. Mit. Niepłodność laktacyjna trwa średnio tylko ok.3 miesiące.
 2. Czyli rolnik z nadmiaru czasu wolnego i uprawiania lajtowego życia , w seksy się bawił. Tak oto doszliśmy do wniosku, że łowca-zbieracz to mało klawe miał życie.
 3. Na raj to trzeba zasłużyć, a urazy same się leczyły, zakażeń też nie było, bo bakterii glebowych nie było!
 4. Bo zmarli na choroby lub zostali przez tygrysy zjedzeni przed wystąpieniem objawów, cukierni nie było, a miód rarytasem był. A u nas w Polsce, ślady próchnicy na zębach przodków, to już od mezolitu.
 5. Popatrz, jak egointeligentny może strzelić nielogicznego, aczkolwiek ideologicznego babola. Gdzie Ty widzisz rozwiązanie problemu ekologicznego (wybiegając do przodu, w sensie utylitarnym) na Ziemi, aby ruch ekologiczny stał się JUŻ religią?!!! (religia: wiara w zjawiska nadprzyrodzone, nieweryfikowalne logicznie i materialnie) Tam u was na Marsie nie ma pyłów P10, P20, tlenków azotu, siarki w atmosferze ?Plastiku nie znacie? Metale ciężkie w glebie w normie sanitarnej? Zejdż na Ziemię człowieku i nie deprecjonuj ruchu, który próbuje zapobiec nieodwracalnej katastrofie.
 6. o czym wiemy z przekazów ustnych, transmitowanych od pokoleń z ojca na syna. Efekt zabawy w głuchy telefon znasz?
 7. https://krakowwpigulce.pl/2020/10/26/policjanci-odrzucili-tarcze-i-poszli-z-ludzmi-nagranie-z-krakowskimi-policjantami-hitem-sieci-wideo/
 8. Abstrahując od przesłania protestów różnych, bronię naszą policję. Klaskającą policjantkę widziałeś? Gdyby ją prowokowano, opluwano lub znieważano, zamiast klaskania zaserwowałaby kajdanki.
 9. https://wiadomosci.onet.pl/kraj/aborcja-protesty-w-calej-polsce-policjanci-o-ich-podejsciu-do-manifestantow/vkqv0zh - W tym miejscu chciałbym zaapelować do manifestujących: możecie wyrażać swoje niezadowolenie wobec rządu, Sejmu, Senatu, Trybunału Konstytucyjnego, Kościoła, wobec wszystkich, ale zostawcie w spokoju policję. Ona jest po to, żeby pilnować waszego bezpieczeństwa. Policja nie może być odbiorcą tych frustracji. Funkcjonariusze też są obywatelami, my też mamy swoje rodziny, żony, matki, żyjemy w tym społeczeństwie i rozumiemy jego problemy – dodaje. Szef policyjnych związków podkreśla, że policjanci mają różny światopogląd, ale nie mogą się nim kierować w trakcie służby.
 10. Myślisz (złe słowo), że pod nieskładnym i paranoidalnym słowotokiem ukryjesz swoją indolencję? Mistrzu bełkotu, dostaniesz ponownie szansę na wykazanie swojej jałowizny pisarskiej i argumentacyjnej: Być może. Kosztem prawie 6.000* zmarłych. No to w Polsce musi umrzeć przez COVID ponad 20.000**. Jeszcze "tylko" 16.000 Złapałeś sens, czy dać dziecku do przeredagowania i dołączyć interpretację ? .............................. Ed Jednak tobie pomogę, bo znów się spocisz i pobłądzisz. * Zmarło w Szwecji przez COVID-19 dla osiągnięcia odporności populacyjnej (założenie). Dla epidemiologów jest to jednak dyskusyjne. ** Polska to ludniejszy kraj, więc proporcjonalnie więcej osób musi się zarazić SARSem, a tym samym, przy jego zjadliwości , umrzeć przez COVID.
 11. Być może. Kosztem prawie 6.000 zmarłych. No to w Polsce musi umrzeć na COVID ponad 20.000. Jeszcze "tylko" 16.000
 12. Zaostrzona konwersacja wynikła chyba z rozbieżnego między nami skorelowania "adaptacji" z inteligencją lub z syfem.
 13. REWELACYJNE stwierdzenie! Rozwiało mi kilka dylematów egzystencjalnych.
 14. Widać, że swoją głupotą wstyd opozycji przynosisz: https://next.gazeta.pl/next/7,151003,26426352,zajete-lozka-i-respiratory-te-liczby-pokazuja-jak-dramatycznie.html#s=BoxOpMT 10788 zajętych łóżek, 851 zajętych respiratorów - to statystyki podane przez Ministerstwo Zdrowia w piątek 23 października. To więcej, niż jeszcze dwa tygodnie temu wynosiła liczba sprzętu przeznaczonego przez rząd dla pacjentów z COVID-19. Za 2-3 tygodnie tyle nowych łóżek i respiratorów może być potrzebnych w ciągu tygodnia.
 15. Żadnej męskiej konsekwencji, zmieniasz zdanie jak motylek kwiatek: Wystarczyły niecałe 2 tygodnie i śpiewasz: * I tak być nie mogło, bo pandemia obejmuje większy region niż kraj wielkości Polski, ale z kontekstu wynika, że błędnie uznałeś to za synonim
 16. 163 osoby dziś zmarłe (rekord), w tym 31 bez chorób współistniejących, w Twoich statystykach zamieszania nie zrobi, ale weż pod uwagę powikłania, gremialnie występujące u ozdrowieńców i rosnącą liczbę zachorowań. To "to jeszcze nie" sugeruje, że zaczynasz wątpić. To co, śmieszna "epidemia" już przestaje Cię śmieszyć?
 17. Co do myśliwych, to nie polemizuję, bo zgodność poglądów miarkuję. Natomiast z takich naszych lasów (oczywiście, de facto produkcyjnych plantacji leśnych) to cieszyć się trzeba. Posprzątane z wykrotów, wywrotów, posuszu, złomów i na dodatek przetrzebieżone. Idealne do spacerów leśnych i jednak autentycznego kontaktu z naturą. Teraz wyobraż sobie grzybobranie w puszczy (teoretycznie), bez tych sztucznych ułatwień.
 18. Wyrok na byka już zapadł, ponieważ mutant namiesza w genach populacji (propagandowa śpiewka myśliwych). Teraz w środowisku jest wojna domowa, komu ten "zaszczyt" powierzyć.
 19. Czy Ty już ze sobą ustaliłeś o co Tobie chodzi? . Przecież starannie "udowodniłeś", że to więc jest czy antyjest?
 20. Wdrukowałeś sobie jedną wizję i zaimpregnowałeś się na inną artystyczną fantazje. Tak, artystyczną, bo sztuka nie musi się być estetyczna, nie musi się podobać, ma oddziaływać (są reakcje na KW czyli sztuka to pełną gębą ). Estetyzacja rzeczywistości nie jest już zadaniem sztuki, nad czym już starożytni Grecy rozważali a dadaiści i surrealiści przyklepali. A Wiesz jakim był królem? Wg mediewistów i dziejopisarzy: był umysłu miałkiego, władcą był biernymi i nieudolnym, nie kreował wydarzen tylko się na nich unosił. Zmarł powalony "chorobą francuską". Popatrz teraz na dzieło innym okiem. Polecam Wysokie Obcasy. Można się dohumanizować, bo czysta inteligencja w wydaniu ludzkim, już przegrywa z dopiero raczkującą SI.
×
×
 • Create New...