Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

3grosze

Users
 • Content Count

  1944
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  47

Everything posted by 3grosze

 1. A ja zadaję pytanie, co to niebezpieczne narzędzie robiło na tym polu, przecież dziewczynka mogła się skaleczyć, a właściciela terenu skazać za niedopilnowanie i nieumyślne stworzenie sytuacji niebezpiecznej. Właściciel może wytoczyć sprawę za wtargnięcie na swoją nieruchomość. Jedna siekierka, a możliwości sądowych wiele.
 2. Ponieważ intencjonalna czynność poszukiwawcza jest przestępstwem, a organy ścigania będą miały wątpliwości, sprawę rozstrzygnie sąd. Brud za paznokciami* i brak szpadla będą znamienne dla znaleziska przypadkowego. *poszukiwanie skarbów w ziemi poprzez grzebanie jest tak nieefektywne, a jednocześnie tak u ludzi powszechne, że ustawodawca ośmieszyłby się takim zapisem. Aha, ręcznie grzebać wolno tam gdzie wolno grzebać, czyli też nie wszędzie.
 3. Przestępstwem (nawet nie wykroczeniem), jest w Polsce poszukiwanie bez zezwolenia z użyciem środków technicznych*: np szpadla. Dziewczynka znalazła wykopalisko niechcąco. * mój rodzinny archeolog uważa, że grzebanie w ziemi łapami nie łapie się pod ustawę.
 4. Polarnicy i himalaiści już dawno przetestowali: tylko sztucznizna! Dla Syberian odzież skórzana to wartość dodana z pozysku mięsa dziczyzny. Norki, lisy i sympatyczne szynszyle hodowane są jedynie w celu zaspokojenia chorego snobizmu. Tylko rosyjskie i chińskie. Ekolobby kultury zachodniej "naszym" celebrytom już to z głowy wybiło.
 5. Nie rób z KW Radia Erewań. Psy i koty SARSem zarażają się od ludzi. Koty zarażają, owszem, ale inne koty. Psy nie przenoszą. Idiotyzmem do kwadratu jest porównywanie roli psów i kotów dla ludzi, z potrzebą hodowli norek!
 6. To dobrze. To dzięki temu nie jesteś samotny i w tych częstych chwilach, gdy świat Cię nie rozumie, masz grupę wsparcia.
 7. A Twój bezsensowny. Wrzutka każdej zewnętrznej informacji nawiązującej do dyskusji stanowi wartość sprzyjającą rozwiązaniu problemu. Neil Tyson, to astrofizyk, więc jego głos sporo tutaj waży. Cyjanobakteria miał mu zaprzeczać czy klaskać w swoim komentarzu dla Twojego zadowolenia?
 8. Nieee, to Tyson dostał minusa od Antylogika. Za logiczne tłumaczenie.
 9. Faktycznie, człowiecza ułomność okazuje się zaletą*, a maszynowa ambicja mankamentem. * jeden proces olany, ale inne akcje zachowane.
 10. W taki razie, jak wyobrażasz sobie takiego holistycznego lekarza, który leczy wszystkie z 14 000 kodów ICD-10 ? Takie rzeczy, to tylko inż.Zięba.
 11. Ty chory jesteś, w tym zaślepieniu: nie Wyborczą, tylko kina Helios ( obligatoryjnie, w ramach tarczy), które są w portfelu holdingu Agory. Właśnie tak prostacko manipuluje informacją twój hołubiony Najwyższy Czas, zamieszczając art. pt.: "Rząd PIS uratował Wyborczą"
 12. Nie podniecaj się, tak różowo (jak w damskiej bieliżnie) nie jest: https://www.worldometers.info/coronavirus/country/sweden/
 13. Wyczuwam, że to psioczenie na medycynę ma sugerować istnienie alternatywy, bo przecież , co medycyna zniweczy, inż.Zięba uleczy!
 14. To totalna bzdura. Efekty uboczne są znacznie powszechniejsze tylko są, z użyciem bardzo wielu mechanizmów, niedoszacowywane. System zgłaszania efektów ubocznych prawie nie funkcjonuje. Przecież wszyscy wiedzą, że leki trują, ale przymus ich zażywania, to tylko w psychiatrykach.
 15. No to współczuję wyjątkowości (bez sarkazmu). Jak wiesz, skutki uboczne lub brak reakcji na leki, to promile pacjentów.
 16. No to od razu czuję się bezpieczniej, Zakładanie zagrożen większych od tych z fazy testów, jest hipotetyczne. Oczywiście, masz prawo do czarnowidztwa.
 17. Nie sądzę, aby NOPy odbiegały od średniej dla stosowanych już szczpionek, pomimo uproszczonej procedury dopuszczenia, circa 1NOP/10 000 zaszczepien. Niech nawet będzie ich 10x więcej, to i tak szacowane ryzyko powikłan będzie mniejsze od ryzyka ciężkiego przechorowania dla zagrożonych grup wiekowych.
 18. Obelga od cymbała, to chwała. pochwała od cymbała, to hanba (ale nietrwała). Cymbalistów tu niewielu, więc bananowych głupot pewnie prędko nie będzie sequelu.
 19. Nie jest chamstwem stwierdzenie faktu, czyli ..."nazwanie rzeczy po imieniu". Chamsko obrażasz całe towarzystwo ( z wyjątkiem hołubionego Antylogika) za wytykane Tobie oczywiste lapsusy: logiczne i merytoryczne. Hebrajskie przysłowie: "Jeśli trzech ludzi powie ci, że jesteś pijany, nie kłóć się, idź spać."
 20. W tutejszym towarzystwie, ten megalomański cham, to taka żenująca egzotyka. Zadziwiające, że ten cham ma ambicje rewolucjonizować edukacje.
 21. W cyfrze 3 zobaczyłeś cyce, więc jakąś wyobrażnię masz (głodnemu chleb na myśli), dlatego dziwne dlaczego nie widzisz spadku swobodnego konstrukcji podciętej miejscem pożaru (mało seksowne?). A to poniżej,to skutki energii kinetycznej tego powyżej. * Dla stali wystarczy 400st.C aby wszystko.... sruuuu. O rety, geniusz z forum chce uciec. Zostanie tylko Antylogik.
×
×
 • Create New...