Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

3grosze

Users
 • Content Count

  2432
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  62

Everything posted by 3grosze

 1. Sugestia, że ktoś może być zdolny do użycia Macierewicza jako ręcznika !? Tfuj. Przecież to obrzydliwe, niehigieniczne i niehumanitarne (dla właściciela twarzy).
 2. 3grosze

  Ukraina

  Gdzieś wczoraj wyczytane, że "Moskwa" to ok. 750mln $, a dzisiaj w innym "gdzieś", że dotychczasowe straty ruSSkich to ok. 10mld $. Zadziwiająca jest nielogiczność ichniej propagandy: na "Moskwie" przecież wybuchł samoistny pożar, a ukarać chcą Kijów.
 3. 3grosze

  Ukraina

  Trochę nie tak, bo zrobiłem mały rekonesans. Również poszperałem i z trzema rublami przesadziłem, bo sam silnik do Orlana-10 (Saito FA-62B) na Allegro kosztuje ponad 1000zł https://allegro.pl/oferta/silnik-saito-fa-62-b-11886402835?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_dck_toy_pla_ss&ev_adgr=zabawki&ev_campaign_id=14579299570&gclid=CjwKCAjw6dmSBhBkEiwA_W-EoD6YjLJHM80rpM0CeOLlIJpD2Kq4pYFPLuqQniB_W3fRXpE-Q6f1bhoCNSQQAvD_BwE
 4. 3grosze

  Ukraina

  Trochę nie tak, bo zrobiłem mały rekonesans. To koszt całego system, który może 5 latadeł na raz obsłużyć. Sam samolocik to trzyrazówka:
 5. 3grosze

  Ukraina

  I taki dron za 3 ruble strącany jest sprzętem za 20 000& https://twitter.com/UAWeapons/status/1513083814410694664?ref_src=twsrc^tfw|twcamp^tweetembed|twterm^1513083814410694664|twgr^|twcon^s1_&ref_url=https%3A%2F%2Fforum.kopalniawiedzy.pl%2Findex.php%3Fapp%3Dcoremodule%3Dsystemcontroller%3Dembedurl%3Dhttps%3A%2F%2Ftwitter.com%2FUAWeapons%2Fstatus%2F1513083814410694664%3Fref_src%3Dtwsrc255Etfw257Ctwcamp255Etweetembed257Ctwterm255E1513083814410694664257Ctwgr255E257Ctwcon255Es1_26ref_url%3Dhttps%3A%2F%2Fwydarzenia.interia.pl%2Fraporty%2Fraport-ukraina-rosja%2Faktualnosci%2Fnews-wojna-w-ukrainie-rosyjski-dron-zestrzelony-brytyjska-bronianId5955526 (tylko odnośnik wkleiłem, bo coś szwankuje)
 6. 4.Ksiądz - pokuta x10 Nie. Po to jest immunitet parlamentarny, aby poseł/senator nie był wystawiony na fabrykowane haki. Już nie pamiętacie co pisowski Kamiński wyprawiał? Trudno, przekroczenie prędkości przez posła, batonik sędziego, to skutki uboczne ich niezawisłości.
 7. 3grosze

  Ukraina

  3grosze, jak to widzisz? Żeby nie było, wcale nie złośliwie... Z symbolicznym prezentem w gościnę jedzie. Od dobroczynności w KK jest Caritas Internationalis. A z tyłu mojej zlośliwej głowy kołacze pecunia non olet.
 8. 3grosze

  Ukraina

  Ale tzw doświadczenie życiowe im rośnie. To tak w obronie mojej przyszłości. A może zmienną wagę głosów wprowadzić, która byłaby wypadkową punktów za życiowy dorobek, np za studia +, za każde zwierzatko domowe + +, za każdy mandat -, za pobicie żony - -, za bycie członkiem PiS - - -. No i przysłowiowy profesor nie będzie wyborczo wart tyle samo co menel.
 9. 3grosze

  Ukraina

  Wszyscy już wiedzą że gdyby w Afryce dzieci były zmuszone do wydobywania kobaltu do Twojego telefonu to już dawno byś wyrzucił telefon i z szablą nacierał na Kongo. A nie czekaj? Riposta Antylogika na postulowaną wyższość thikimowego pragmatyzmu nad humanitaryzmem, jak widać wyżej, thikima zabodła. A, że thikim słabo swe wypociny argumentuje, to jest jego porównanie WOJNY z wyzyskiem. Raczej nie ma, ale można ją ulepszyć Oczywiście. Moja reakcja była na wtręt Peceeda co do siłowego wprowadzania demokracji przez USA na świecie, bo aby coś ulepszyć, to to coś musi zaistnieć.
 10. 3grosze

  Ukraina

  Nie dotrzymałeś kroku, z uwagi na płytkość thikimowej argumentacji.
 11. 3grosze

  Ukraina

  Nic dziwnego bez niezależnych mediów (co np. Orbanowi się udało, a PiSowi nie), bez niezawisłych sądów (co PiS próbuje, a Unia chce zapobiec, nad czym @radar i @thikim płaczą, nazywając bratobójczym donoszeniem), + turbopatriotyzm , jak u Konfy @Maximus-a + A.Dugin . Jasne,uproszczenie to jest, ale tezy zasadnicze. Tradycyjna zagwozdka dla narzekaczy na demokrację: zaproponuj lepszy ustrój.
 12. 3grosze

  Ukraina

  Minimus, jesteś najtępszym osobnikiem, jakiego tu na KW, przez te nlat spotkałem (drugi raz tobie to mówie, a ty z upartością i IQ osła nie przyjmujesz tego do wiadomości). Dokładnie wpisujesz się w definicję prawicowca, ale tępogłowego. Porównanie twojej yntelygencji do Antylogika, to jak Rów Mariański do Mount Everest. Przecież to widać po twoich postach, w których nie radzisz sobie z argumentacją tylko szybko uciekasz w inwektywy.
 13. 3grosze

  Narodowe IQ

  To była szczera intencja: mnie nie interesuje kto grasuje w Twojej sypialni, ale skoro rozpracowujesz spiski, więc podsunąłem Tobie temat.
 14. Na Miłość Boską! Radar, więcej przesłanek jest, że Zełenski wojnę wywołał: komediowy aktor z kompleksem niskiego wzrostu (ala Putin). Bohaterem już został. I podtrzymuję: szukaj spisku we własnej sypialni, albo zostań przy demaskowaniu Big Pharmy.
 15. "Genialna" koncepcja: USA zrobiło wojną na Ukrainie, to w umyśle jakiegoś Twojego "geniusza" z youtuba się zrodziła, czy autorstwa samego Radara? Bożższsze....we własnej sypialni też juz spisek zdemaskiwałeś?
 16. 3grosze

  Ukraina

  Chociaż mi z nimi nie po drodze, to jednak z uznaniem traktuję Twoje odcięcie się od wrzoda, w przeciwieństwie do tego warzywa tam wcześniej, który żyjąc wśród bulw, wszędzie buraki widzi. Oj widać, że już dawno kolejkami się nie bawiłeś. Ty sobie wybrałeś rozjazd symetrycny (Rps) a dylemat wyboru zakłada rozjazd dwustronny łukowy (Rłd).
 17. 3grosze

  Ukraina

  A tobie nie wstyd być konfederatem pod butem tego pachołka putina, konfederata Korwina? Ty nie wiesz, co ten konfederat pacan wypisuje?
 18. 3grosze

  Ukraina

  Maximusie, dostałeś fakty (Korwin, Braun) ujawniające co to to jest ta Konfederacja w obliczu wojny na Ukrainie, i niestety, twoje naciągane IQ nie może sobie poradzić z jakimś sensownym komentarzem.
 19. 3grosze

  Ukraina

  Tak, nie da się tej fałszywej konfederacji obronić, tylko trzeba się tchórzliwą ripostą wymigać. Ty w ogóle trochę wiesz co się w świecie realnym dzieje, oprócz mędrkowania post factum, kiedy nawet głupi może udawać mądrego? Braun poręczał w sądzie za Rybaka po jego wybrykach.
 20. 3grosze

  Ukraina

  @Maximus konfederatę Korwina proputina wybronić nie dałeś rady, to może spróbuj konfederatę Brauna, którego pupilek P.Ryba tak pisze: Narodowiec lży Ukraińców: "gnać te gnidy" oraz "ku..y proszące o pomoc i chleb .. DO WORA i JEZIORA ŁACHY.....BANDEROWSKIE". O prezydencie Wołodymyrze Zełenskim pisze "zakłamany obrzezany śmieć". Jednocześnie pochwala Władimira Putina za napaść na Ukrainę, pisząc "Prezydencie Putin, czyń swoje za śmierć i mord naszych Polskich Przodków!!!!!"
 21. 3grosze

  Ukraina

  @Maximuscoś zamilkłeś, a z odsieczą propagandzie ruSSkiej trzeba iść wraz w wodzem Konfederatów Korwinem: https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/wojna-rosja-ukraina-rosjanie-cytuja-wpis-janusza-korwin-mikkego-chodzi-o-bucze/k7982zj,79cfc278 O mordzie w Buczy: "To w ogóle nie muszą być trupy: nie widać ran. I dlaczego twarze, jak i na innych zdjęciach, zasłonięte?" — pisał Korwin-Mikke. Absurdalne wypowiedzi Janusza Korwin-Mikkego zostały udostępnione przez wiele prokremlowskich portali, takich jak: life.ru, pravda.ru czy gazeta.ru.
 22. 3 szt. Mój Legionista* to po trzeżwemu bogobojny (mocno wierzacy) spokojniuszek dobroduszek, a że teraz pisowiec, to taka perełka w towarzystwie, bo z nim fajne spory są, a nie przytakiwania-potakiwania. * po laaaatach i nie po trzeżwemu okazało się, że selekcji nie przeszedł.
 23. "bez zgody". Paniał, co napisał? Podziękujesz i postoisz dopiero, jak zgody nie dostaniesz. Weż pod uwagę, że to państwo pisowskie odwróciło się od tych białoruskich, a wolontariusze byli , ale byli przepędzani. Na dodatek media pisowskie szydziły z nich na potęgę.
 24. Do tego właśnie piję, że teraz te ukraińskie są te naj Są najbiedniejsze, bo wojenne. Biednemu się pomaga.Ty najwyrażniej nie wiesz jakie konsekwencje niesie wojna. Akurat masz okazję jechać, zobaczyć, a nawet ewentualnie walczyć. Plan minimum to poczytać beletrystykę wojenną pisaną piórem cywilów. Może przestaniesz wydziwiać o aktualnym (chwilowym) faworyzowaniu Ukraińców.
 25. Jakie "chwalą się"? TO informacja dla opiekunów: I przede wszystkim: TO zwraca uwagę, na kolejny aspekt nieszczęść wojny oraz humanitaryzm tych, co zwierząt nie porzucili i tych, co im pomagaja.
×
×
 • Create New...