Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Maximus

Users
 • Content Count

  151
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Maximus last won the day on March 22

Maximus had the most liked content!

Community Reputation

-4 Bad

About Maximus

 • Rank
  Gwarek

Informacje szczegółowe

 • Zainteresowania
  Ny

Recent Profile Visitors

554 profile views
 1. Odpowiedziałbym, gdyby nie to, że mam twoją opinię gdzieś i nie chce mi się z tobą rozmawiać. Moralne zero ukrywające się za postępacką "nauką". Jeżeli chcesz przypomnieć sobie swoje mądrości to zerknij na moją stopkę. Mądry chłopie to ty nie jesteś.
 2. Ja tak tego nie widzę i nigdy nie zrozumiem, jak można nowego człowieka, choć jeszcze mikroskopijnych rozmiarów- owszem, porównać do pryszcza. Lata lewackiej propagandy namieszały ludziom w głowach jak widać. Począwszy od pomieszania pojęć, na znieczulicy skończywszy. Trafne spostrzeżenie. Każdy ma swój rozum i swoje sumienie. Moim zdaniem różnica pomiędzy gumką, a aborcją czy tabletką wczesnoporonną to przepaść. Przy użyciu gumy nie dochodzi do zapłodnienia, więc strasznej biedy przed własnym sumieniem nie ma.
 3. Nie no, pewnie. W przeszłości to w niektórych rejonach świata i "kulturach" abortowano nawet dorosłych, i to ma być przykład? Co stało się niebezpieczne? Seks ogólnie jest niebezpieczny, może prowadzić do ciąży. Mądrzy ludzie do zapobiegania ciąży używają chociażby "gumek" kolego, a nie lecą po sprawie na aborcję jak do warzywniaka po ziemniaki. Kolega widzę żadnych dylematów moralnych w tej sprawie nie ma. Lewactwo pierze główki młodym ludziom, że to tylko kawałek mięsa, ucząc ich w ten sposób braku odpowiedzialności- to jest mądre? A kolega tu mędrkuje ogólnie na forum, ale tej lewackiej głupocie wtóruje, bo to tylko "zygota", "płód"? Ok...
 4. https://www.worldometers.info/abortions/ Około 40.000.000-50.000.000(!!!) rocznie. Dużo więcej niż wszystkie te wymienianki z ostatniego akapitu łącznie, a jakoś naukoFcy zwykli przechodzić nad tym do porządku dziennego.
 5. Maximus

  Ukraina

  Neee... Neandertal to bardziej ty. Duże łapy, mało w głowie.
 6. Maximus

  Ukraina

  Antylogik- filozofuje, poucza, mędrkuje. Nie ma chęci ze mną dyskutować. Bredzisz od rzeczy w zależności skąd wieje..... Nic nie warte są twoje gadki.
 7. Maximus

  Narodowe IQ

  Dla mnie osobiście to dziwactwo, wolałbym przyglądać się jak schnie farba niż śledzić na pudelku czy w innej zapadłej dziurze z kim ostatnio spała podstarzała Madonna. Nie mniej popyt faktycznie musi być duży, bo jest tego masa, a skąd się bierze... Chyba trzeba by było zasięgnąć rady jakiegoś psychologa. Taka forma rozrywki dla gawiedzi? Niestety rozrywki od której prostują się zwoje... Chociaż w sumie zastanawiając się dłużej ludziska lubią oglądać kogoś kto osiągnął sukces, co jest raczej normalne, ale już słabe jest oglądanie kogoś, kto "sukces" osiągnął na pokazywaniu półnagich czterech liter bądź świrowaniu pawiana w telewizji... Ludzie słabo to odróżniają, albo nawet jak odróżniają to olewają, sukces to sukces, nieważne jakie ma podwaliny, wyścig szczurów. Taki niestety mamy klimat. Jest na pewno jakaś wyczerpująca odpowiedź na to pytanie.
 8. Maximus

  Ukraina

  Odsłuchałem, no i co z tego? Już tu wcześniej była nawet na KW dyskusja na temat przyczyn wojny. To jego opinia na temat przyczyn wojny. Czy on tam gdzieś popiera Putina??? Znajdziesz mi ten kawałek i wytłuścisz??? Coś ci się roi w główce... Umknęło ci zdanie w 14:57? Chociaż tobie raczej umknął cały sens tej wypowiedzi, twój przyćmiony emocjami umysł reaguje jak pies Pawłowa na określony bodziec. Odczep się od mojej nogawki piesku.
 9. Maximus

  Ukraina

  Gościu, prawicą nazywasz narodowych socjalistów, czym jest PiS. Ty masz sporo ostro namieszanych pojęć pod kopułką. To raczej mnie nie chce się z tobą gadać, heh. Popraw podstawy wtedy zabieraj głos. PiS i prawica, do tego skrajna. Jesteś ofiarą mieszania pojęć przez dzisiejszy skrzywiony lewusiarstwem świat, chociaż możesz tego nie widzieć. Bredzisz na lewo i prawo, ale starasz się uchodzić za inteligenta. Trójgroszówki i reszta podśmieszkowują z ciebie od lat, teraz gdy wam się zjechały mniej więcej opinie w temacie Ukrainy to dostałeś parę plusików na pocieszenie, złapałeś wiatr w żagle i poczułeś się mędrcem. Poczekaj parę miesięcy, wrócisz z roli pupilka do popychadła. Wróć lepiej do rozkminiania Marxa i nie zawracaj d**y...... Masz, najprostsza definicja dla ciebie, chociaż to i tak perły przed wieprze... Od 1:46 do około 5 minuty wystarczy, wszak zajętyś dumaniem nad Marxem :
 10. Maximus

  Ukraina

  Ulala, co ty powiesz. A ja myślałem, że nie ma tu frajerów, którzy twierdzą, że Amerykańce nie chcieli nas podpuścić z Migami i popchnąć nas do wojny. Myliłem się, ale pomyślałem- przemilczę. Odnośnik ma wartość wyłącznie humorystyczną, pokazuje, jak durnie pod wpływem emocji tracą rozum. Co sobie pomyślałeś to twoje.
 11. Maximus

  Ukraina

  Z cyklu debile są wśród nas. https://www.magnapolonia.org/dziennikarce-politico-nie-spodobala-sie-nazwa-wars-sugeruje-ze-nalezy-ja-zmienic/
 12. Maximus

  Ukraina

  Hahahahahaha, oto obraz waszych idoli w pigułce towarzyszu trzygroszówka. Jeszcze instrukcji nie dostał biedny. Czytaj dalej Wybiórczą, tam tych durniów kreują na mężów stanu, pierz se łeb. Hahahah, złoto. https://www.magnapolonia.org/w-obronie-niemiec-jazda-po-bandzie-posla-platformy-obywatelskiej/ Swoją drogą PIĘKNIE SIĘ NOŻYCE ODEZWAŁY, jak ta teoria spiskowa leciała? KO to stronnictwo niemieckie...? Hmmmm....... Foliarze i szury węszą spiski, auuuuuuu!!
 13. Maximus

  Ukraina

  Przykłady, konkretnie, linkuj. Albo zacząłeś ćpać z towarzyszem trzygroszówką jakiś szit. Serio takie teksty? Zakumplowałeś z tym baranim łbem trzygroszówką faktycznie?? Dopowiedz mi jeszcze jedną rzecz, bo mam dysonans. Wg ciebie prawicowiec to kto? Co to jest prawica? Jak to definiujesz? Bo masz ostry rozstrzał. W innym poście nazwałeś PiS skrajną prawicą. Konfederacja to też skrajna prawica. Czyli wg ciebie Konfederacja i PiS to partie o podobnych założeniach programowych, obydwie "skrajnie prawicowe"...........................?
 14. Maximus

  Narodowe IQ

  Dobre pytanie. Odpowiedź jest stosunkowo prosta. Ludzie wykreowani odwdzięczają się później swoim "kreatorom" np. w postaci poparcia w wyborach lub poparcia konkretnej sprawy. Stają się w oczach wielu ludzi autorytetami moralnymi, podczas gdy z moralnością nie mają oni wiele wspólnego itd. itd. itd...
 15. Maximus

  Ukraina

  Goń się buraku.
×
×
 • Create New...