Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Maximus

Users
 • Content Count

  219
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Maximus last won the day on November 22

Maximus had the most liked content!

Community Reputation

4 Neutral

About Maximus

 • Rank
  Gwarek

Informacje szczegółowe

 • Zainteresowania
  Ny

Recent Profile Visitors

1025 profile views
 1. Wyjazd do Suwałk to nie podróż. A to nie ty ostatnio łkałeś za jajcentym jak mała dziewczynka?... Zbierz jeszcze 3groszówkę i macie trójkącik towarzyszów wzajemnej adoracji. Aha, no i dokształciłeś się co to hipokryzja- hipokryto? Mam serdecznie dość twojej obślizgłej, kłamliwej, cynicznej i zabawnej niczym Familiada Strasburger osoby. P.S. Tylko żartowałem z tym cieciem. Nawet do tego byś się nie nadawał, jeszcze byś sam mnie z czegoś skubnął. Jedyne co potrafisz to zapewne trolowanie za pieniądze w internecie... Lecisz do ignorowanych. Baju baj astronom, once and for all. Dzięki za to info o ignorowaniu, nie wiedziałem, że tak się da. Od razu jakoś powietrze stało się czystsze.
 2. Oj koleżko koleżko, marny dowcip twój. Nawet tego nie masz. Kończ waść, wstydu oszczędź.
 3. Nie, po prostu miałem nadzieję, że może pocieciujesz u mnie na stróżówce, dorobisz sobie. Zainteresowany?
 4. To nie ja gdzieś na tym forum narzekałem na marną sytuację finansową. Więc może weź się do roboty, a nie przesiadujesz na forum?
 5. Wiedziałem, że przypomnienie tych powypisywanych przez ciebie głupot na temat covid zadziała. Czwarta dawka przyjęta dzielnie? A propos defekacji to ty i twoje życzenia interesują mnie mniej produkt kaczej kloaki, więc bujaj trolować do inego tematu, k? Przepędzałem tylko wścibskiego gościa, który podobno nie czyta naszych postów.
 6. Jesteś śliski typ, a twoje mądrości są wątpliwej jakości, także nie zamierzam z tobą dyskutować. Trochę się z ciebie i twoich ziomków pośmiałem ostatnio wracając do lektury tego tematu: Im dalej od "pandemii" i więcej faktów wychodzi na światło dzienne tym śmieszniejsze są wasze mądrości. Nie dziękuję. Bywaj
 7. Nie, nie mógłbyś. Oni też muszą się trzymać umowy zawartej podczas zakładania konta, a tam jest regulamin na który obie strony przystają, więc palnąłeś jak kulą w płot. To znany już argument przytaczany przez wojowników lewicy, którym się wydaje, że walczą z prawicą jej własną bronią. Otóż jest to argument idiotyczny nie mający pokrycia w rzeczywistości. Oni łamią swój własny regulamin, byle zakneblować usta ludziom o innym zdaniu. Znajdź mi punkt, który uzasadniałby blokadę konta za stwierdzenie: Oczywiście organizacje lewicowe i ogólnie lewica podciągnie ci pod "mowę nienawiści" czy "polityczną poprawność" wszystko co jej się nie spodoba. I tyle właśnie warta jej gadka o równości i wolności słowa. Znasz znaczenie słowa hipokryzja? Może odśwież sobie: https://pl.wikipedia.org/wiki/Hipokryzja Taki z ciebie inteligent a nie widzisz tych brzydkich zagrywek ze strony lewicy. Obstawiam, że grasz z nimi do tej samej bramki. No chyba jednak interesują, skoro znalazłeś się tu ze swoją nietrafioną mądrością. Odpal swój mały silniczek, zacznij kołować i odleć psuć powietrze do jakiegoś innego tematu.
 8. Takie przykłady pięknie wytłuszczają jak to naprawdę wygląda. Podobnie było z NRD i RFN po II w. św. Przykład z dziedziny motoryzacji- kapitalistyczne Niemcy Zachodnie miały Porsche, Mercedesa, VW, Audi... a Niemcy Wschodnie przez prawie 40 lat klepały Trabanta z plasteliny. Ten sam naród, ci sami ludzie, te same możliwości- dwa różne systemy. Ludzie z Układu Warszawskiego ryzykowali życiem, aby uciec z cudownego raju. W końcu postawiono mur, aby czaławieki nie ubywali za zapad. Ot taki to był raj.
 9. Tak jest. Jedno z marzeń komuchów. Chcieliby na poziomie państw, na razie na poziomie korporacji: https://ithardware.pl/aktualnosci/paypal_zamyka_konta_z_powodu_ideologii_politycznych_i_konczy_z_darmowymi_zwrotami_produktow-23539.html Lub choćby demonetozywanie kont na yt za poglądy itd. itd... I te, za przeproszeniem- pieprzenie o równości i wolności słowa na lewo i prawo. Rzygać się chce od tej hipokryzji. W komunie zawsze ktoś równiejszy. Vide Orwell.
 10. https://wolnosc.tv/mierzenie-indywidualnego-sladu-weglowego-zakaz-kupowania-jedzenia-i-lockdown-dla-tych-zbyt-emisyjnych/ Zielona komuna w pełnym natarciu.
 11. Nie miałem na myśli kasyna. Tam house always wins. Nawet w ruletce na czerwone/czarne nie masz 50-50 szans, tylko 48,6% czy jakoś tak, bo jest jeszcze pole zielone... Właśnie po to, aby wyciągnąć jeszcze więcej od graczy. Musisz mieć w czymś ponad 50% skuteczności, im więcej tym lepiej, wiadomo. Kiedyś pamiętam znajomi grali zmodyfikowanym Martingalem na zakładach bukmacherskich. Wybierali ligi, w których było najwięcej remisów, a na remis był niezły kurs, zazwyczaj 2.50-3.20 i obstawiali ciągle jakąś drużynę na remis. Załóżmy, że dodatkowo wyczekasz, aż jakaś drużyna, która normalnie dużo remisuje rozegra sporo meczy pod rząd bez remisu to masz już niezłą bazę pod zakład, zwiększając swoje szanse... Przy szansie ponad 50% do opłacalności wystarczyłoby, żeby kurs był minimum 2.0, a na remis jest zawsze sporo więcej... Przy jakiejś sensownej wiedzy w temacie piłki nożnej, albo może też jakiegoś innego sportu możesz wypracować niezły system. Problemem było natomiast to, że bukmacherzy blokowali takim cwanym gapom konta lub w przypadku bukmacherki "stacjonarnej" nie wpuszczali ich do lokalu. Jak byli już znani to wysyłali kogoś za nich, żeby złożył kupon, teraz chyba tak się nie da, nie interesowałem się tym już dawno. Stare dzieje.
 12. Dla mnie oczywiste jest to, że się NIE skończył na tym wykresie. Otóż właśnie dlatego około 80% "traderów" traci. Nie wiedzą nawet czym jest trend i jak go rozpoznać. Nie wspominając nawet o wiedzy jak stwierdzić czy się skończył czy nie. Myślą, że trend to może linia kredką malowana i jak cena tę linię "złamie" to sayonara trendzie. Grają wtedy pod trend, a on się, jak to określiłeś- "wznawia" i rozwala im konta. Jest to kwestia zupełnie czego innego. Wydawało mi się, że kolega jest specem od "fundamentals", nie zajmuje się AT... Skąd te nagłe natchnienie wiedzy? Fundamenty są dla amatorów. Prawdziwy trading tkwi w AT. Granie przeciwko trendowi to proszenie się o kłopoty. Niektórzy bawią się skalpując na korektach, ale to też taka zabawa bardziej niźli prawdziwy trading... bo i po co, skoro można lecieć z trendem. A ja z tych "racji" nie zamierzam kolegów uzdrawiać... Może tylko wrzucę uzupełniony o parę ciekawostek wykres. Tak się handluje z trendem. I może coś od siebie z dziś, a co mi tam. Kolega natomiast robi to tak: Jest ryzyko jest zabawa, jak to mawiają.
×
×
 • Create New...