Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Astro

Users
 • Content Count

  638
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Astro last won the day on September 15

Astro had the most liked content!

Community Reputation

20 Good

About Astro

 • Rank
  Drukpa Kunley

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wiem, anonimowo, ale jeśli po hełmie oceniać, to wzbudzasz. Czyli współudział w przestępstwie... (tak można oceniać zakaz agitacji wyborczej, ale pewnie się wybronisz, bo było jednak wiadome na co ) ed: Na przyszłość. W razie wątpliwości w lokalu odsyłasz do przewodniczącego/ej komisji, bo staruszka mogła być podstawiona.
 2. Z tym się zgodzę. Nawet na Ziemi ciężko doszukać się inteligencji (nawet w sensie "cywilizacje"; a może zwłaszcza w tym?). Jeśli za wiki przyjąć, że cywilizacja to "poziom rozwoju społeczeństwa w danym okresie historycznym, który charakteryzuje się określonym poziomem kultury materialnej , stopniem opanowania środowiska naturalnego", to daleko nam do mrówek.
 3. Jak tam? Dalej sięga? Pewnie biegasz po Nowogrodzkiej ze swoim 1500+ dziennie, bo w Senacie było 60 szabelek, a teraz wychodzi, że tylko 48. Przekupi się pewnie tego i owego, ale już tak łatwo raczej nie będzie. Jestem naprawdę szczęśliwy z polskiej "demokracji", w końcu tak niebotyczna frekwencja. Nie pamiętam już który klasyk... Tak, na wschodzie jeźdźcy gryzą mięso razem ze swoimi końmi (wierzchowymi). Zawsze można po słomie z butów. Równie zacne i nobliwe. Wybacz, ale jeśli cię przekonują takie obrazki, to czym różnisz się od lemingów? Co do wschodu jeszcze, to fakt. Koguty na wschodzie pieją wcześniej niż te na zachodzie. P.S. Śliczne to. Jeszcze parę godzin,. a Nowogrodzka będzie już ślicznie wyszlifowana pod nowy dywanik asfaltowy. ed: Zupełnie z innej czachy. Senat. Okręgi jednomandatowe. Czy jednak nie warto było? Wahanie PO swego czasu pewnie boli ich teraz w zęby. Myślę, że jeśli się to potwierdzi (a z tym może być różnie ), to czekam na wariant ostateczny, czyli unieważnienie wyborów. Wiem: możecie.
 4. Zapewne, ale raczysz wyjaśnić jaki ma to związek z tytułową Nagrodą Nobla? Mam rozumieć, że według ciebie potencjalny odkrywca leku na raka zasługuje na Nobla tylko w sytuacji gdy ma "odpowiednie" poglądy polityczne? Zwolennik SLD zapewne się nie łapie. Według mnie to nie jest chory pogląd, ale objaw ostrej choroby mózgu, podobnie jak:
 5. Panie bakałarzu, wystarczy poszukać, ale widzę boli. Poniżej masz pan artykuł z "suwaczkami"; nawet bez odpowiednich okularów zobaczysz pan różnicę. Pozdrawiam. https://www.theguardian.com/environment/2019/oct/10/shrinking-glaciers-mont-blanc-from-the-air-100-years-on Dokładnie. Żeby zobaczyć debilne komentarze.
 6. Dokładnie 100 to 100, a nie 100,2 lub 99,7. Chyba, że dokładnie 100 +/- 1, ale tak nie napisał autor. Skoro nie dostrzegłeś/(aś?) to czas już do okulisty (najwyższy czas).
 7. Wszystko wymaga czasu. Kiedyś powszechnie klepano w basicu (nawet w M$ ), ale jak widzisz jest inaczej. Jak ktoś dwadzieścia lat kuje młotem, to CNC wydaje mu się fanaberią... A jednak. Doskonale to wiem, ale chyba już komentarz zbędny. P.S. Tanio i szybko można umierać. Zwłaszcza za idee wyborcze. Ale wiesz, to nie musi być stanowczo droższe. Dwie inteligentne linijki kodu nie są droższe, niż 120 debilnych robiących to samo (zwykle wolniej). ed. Dodam, że ta naturalnie wszyta cecha, która nazywa się "obsługą błędów" jest prześliczna. Jak doskonale wiesz, to jakieś 80% czasu spuszczania się "programistów". Jak doskonale widzimy od lat, wychodzi im tak sobie. Łatanie, łatanie, łatanie... Mam tylko obawy. Zaczyna mi to przypominać piaskowanie hełmów w polskim wojsku. Zapewne wiesz co mam na myśli. Wiem, inteligentnych jest niewiele , ale jednak. Co ciekawsze, według moich obserwacji, są zwykle atrakcyjniejsze; i lecą...
 8. Oj tam, oj tam. Nie chcą się ujawniać, stąd dość prawdopodobny wskaźnik: Mars Landing Success Rate: 40% https://mars.nasa.gov/mars-exploration/missions/historical-log/ (oczywiście to propaganda ) Zwykłe maskowanie., do tego subtelne. Stanowczo nie. :) Polecam historię ze sławetnym wybiciem nowego krateru na Marsie o nazwie Schiaparelli (pisałem kiedyś o tym). Niestety, patrząc na dyskusję widzę, że programiści oczekują tylko jednego, a właściwie trzech rzeczy: kasa, kasa, kasa... :D Oczywiście i tak dają ciała. Cóż, takie czasy (próbują robić za magików naszej rzeczywistości, a zwyczajnie są niedouczeni ). P.S. Komu by się chciało wchodzić w coś przykładowo normalnego jak Haskell? Do tego trzeba trochę inteligencji, a nie szybkich palców.
 9. Rozumiem, że za klasykiem - cisza wyborcza - ciemny lud to kupi, ale zdecydowanie dziwi mnie, że dla inteligentnych ludzi (jak mniemam) nobilitacja to poklepanie przez plebana po główce... P.S. Ergo: czytałaś coś Olgi Tokarczuk? Nobla nie dostaje się za pochodzenie gdybyś nie wiedziała.... Może nie powinienem, ale dodam. KW, wydawałoby się inteligentni ludzie, ci, którzy raczej NORMALNIE podchodzą do rzeczywistości, ale NIE, coś na kształt - cisza wyborcza. Ergo, czy po usunięciu twojego pierwszego anonimowego komentarza aż tak bardzo zaświerzbiało? Smutne...
 10. Ale mówimy o tym roku? 2019? Swoją drogą nie cierpię nVidii. Nie stosuję i jestem zadowolony. No właśnie. Nie pomyliłbyś się pisząc 99,99%.
 11. Przewoźnicy doskonale to wiedzą. Dlatego latasz średnio raczej wyżej niż niżej (zwyczajne opory powietrza). Pełna zgoda. Potrzeba alternatywy. Rozsądnej alternatywy.... Nie słyszałem, ale chyba niegłupi pomysł.
 12. Nie wiem czy zauważyłeś, ale mamy rok 2019... Jest zdecydowanie lepiej. Żałuj. Ominięcia Vaxa już nie wspomnę - jesteś do tyłu. Mylisz się i to zdecydowanie. Tu też się mylisz. 99,9% to najmniej lekko licząc.
 13. Czyli co? Transatlantyk? Koszty mogą być większe. Jak liczymy, to nie tylko spalone paliwo. Czas to pieniądz powiadają...
×
×
 • Create New...