Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Astro

Users
 • Content Count

  2639
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  60

Astro last won the day on May 18

Astro had the most liked content!

Community Reputation

165 Outstanding

About Astro

 • Rank
  ཐུགས་རྗེ་

Informacje szczegółowe

 • Lokalizacja
  moja
 • Zainteresowania
  RZECZYWISTOŚĆ

Recent Profile Visitors

24204 profile views
 1. Jej... Populacje i masa? Coś w tym jest, ale ogólnie bigos się zrobił...
 2. Słusznie! On podleciał, ona krzywo spojrzała, on mimowolnie mimo przeleciał i poleciał dalej... Cóż mu zostało?
 3. No paczem i stopki nie widzem. Między nami od dawna wiem, że nie tylko stopki ci brakuje. A jednak! Odpowiadasz jak młoda łodyżka łopianu. Oczywiście pochylam się i nad nią.
 4. Ok. Twoje prawo, bo ja lata (wieki właściwie) mieszania ludziom w głowach przez KK też widzę. Zatem krótkie pytanie: jak odróżnisz zlepek komórek od człowieka? pier**l*isz. Zawsze tak macie? Mówiłem o PRAWIE. Wybacz proszę, ale trudno odpowiadać na coś takiego... Bo widzisz, na mój ROZUM, to jesteś... Niesamowite co ten antywulgarysta kopalniany wyczynia...
 5. Jasne, ale... Zgodnie z jedyną poprawną "nauką" (kościoła) jest to nielegalne, a chyba warto zakładać, że Polacy są legalistami*. *statystyka Wytłumacz proszę różnicę (myślę o ilości komórek) między wyciśnięciem pryszcza, a... To jest poniekąd odpowiedź na Bo wiesz @Vinyl, mamy pińcetplus, bedzie i wincej i ch*j... Jaki tam rozkład? W Europie chyba na papierze przewodzimy (wg KK) w tej kwestii itp. Znaczy nie w rozkładzie. DOKŁADNIE. Gumki i inne bzdury "facetów" oderwanych od rzeczywistości nie mają tu nic do rzeczy. Kobiety są mądrzejsze niż wydaje się niejednemu "rządzącemu" idiocie. P.S. Mały apel do P.T. Kolegów. Dyskutujemy pod artykułem, który mówi o zanieczyszczeniu środowiska, choć osobiście rozumiem ten "genetyczny syndrom polski". Jesteśmy poebani.
 6. Pozwolę sobie prosto, bo prosty chłop jestem i podniecają mnie Damy. Jeśli chodzi zaś o "bajki z mchu i paproci", to zdecydowanie mniej kręcą mnie ludkowie po grzybach (Żwirek i Muchomorek) niż to co w temacie. Mam nadzieję, że nie podążasz ścieżką Żwirka i Muchomorka, ale obawiam się, że wielu jednak takie wrażenie może odnieść...
 7. Całkiem słusznie, w końcu Akademia (Szkoła) Rolnicza obliguje. To niestety brzmi dla mnie trochę jak turpistyczny żart. Szkoła Rolnicza chyba pojechała (zbyt mocne traktory?). Tylko co tu Szkoła Rolnicza chce promować? Ech. Wyszło znów po polsku, czyli jak zwykle...
 8. Astro

  Ukraina

  Jedno i drugie. Dla kacapów gorzej, że kitajce doskonale to wiedzą i w tej właśnie materii naciskają (CZAS!). Zależy od tego co rozumiesz jako "korzyść". To właśnie ich "siedzenie na górze". Nie osłabiają, a przypatrują się jak przeciwnicy "niżej" się wykrwawiają. Mam nadzieję, że dociera do nich, iż jednak również na tym tracą, bo tracą. Dawno już im się skończył. Stąd "konsekwentne" decyzje putlera. Wbrew pozorom dla nich zdecydowanie bardziej liczy się kasa niż cokolwiek innego. Kitajski ludek swoje powie, a co innego zrobi; nie tylko, że tak zawsze było, ale tak również będzie.
 9. Bez względu na "trącenie" jest to rzecz na wiele odcinków i sezonów. Coś jak Niewolnica Isaura. Nie obawiałabym się Mariusz o temat na dużo więcej lat.
 10. Astro

  Ukraina

  Nie chcę robić za dziadka dzidka , ale jakiś czas temu już o tym mówiłem. Z dwojga złego lepiej, że kitajce spoczęli na "swojej górze" i z niej obserwują, niż mieliby się jakkolwiek "mocniej" zaangażować (myślę, ze zwyczajnie liczyć potrafią, choć putler zapewne też, ale on już pojechał i zabrnął za daleko...). Osobiście myślę, że oni doskonale wiedzą, że czym dłużej, to tym dla nich gorzej, co skłania właśnie wielu do nieciekawych przemyśleń, które możemy czytać co dzień.
 11. Astro

  Ukraina

  Czyli tymczasem nic "spektakularnego", choć dzień się jeszcze nie skończył. Nie liczę Nihilo na "fajerwerki". Się nie pochwalił, nawet wybrzmiało to dość smutnie dla kacapów, ale dzień się jeszcze nie zakończył. Nigdy nie wiesz co ma w głowie psychol. P.S. Lokalnie wyszło, czegoś takiego się spodziewałem już wczoraj: https://www.onet.pl/informacje/onetwarszawa/ambasador-rosji-oblany-sztuczna-krwia-przed-nekropolia-w-stolicy-zdjecia/kd5s9mr,79cfc278 Ed. U nas jakieś ruskie nocne wilki długo by nie pojeżdziły, i to mnie podtrzymuje na duchu. Zobaczymy co w Berlinie. Jakiś czas temu już poleciało łajno, liczę na więcej.
 12. To naprawdę niskotemperaturowa plazma (a nawet bardzo). Nie ma o czym mówić. Ale po co? Tu idzie o coś innego:
 13. Nie chcę zakładać nowego wątku (po co?), ale wygląda mi, że coś nie teges z KW. I nie to, że słucham https://youtu.be/eauZzwt8Ci8 Wilk, liczniki jakoś ostatnio chyba coś nie teges, a osobiście nie wierzę, że użytkownicy (szczególnie przeze mnie cenieni) tak nagle opuścili przybytek. Może warto jakoś to wytłumaczyć? P.S. Owszem, majówka wiele znaczy, ale to już przed majówką było...
×
×
 • Create New...