Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Astro

Users
 • Content Count

  1742
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  30

Astro last won the day on October 10

Astro had the most liked content!

Community Reputation

85 Outstanding

About Astro

 • Rank
  tracking you...

Informacje szczegółowe

 • Lokalizacja
  moja
 • Zainteresowania
  RZECZYWISTOŚĆ

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No nie jest*. W tym kraju wróg wszędzie i ciągle czuwa - spuścizna po minionych latach... * Na własną rękę. Jak grzecznie się zwrócisz do operatora, to może łaskawie Ci coś takiego zainstalować (o ile będzie mu się chciało), ale to jeszcze droższa opcja.
 2. A co to jest orbital? A co na to rzeczywistość? Mamy jakoś (fizycznie) wszytą awersję do jakichkolwiek nieciągłości, ale...
 3. Zgoda, ale nie ma lepszego modelu, który mógłby Ci odpowiedzieć. Tylko tyle. Pytanie zatem nie tylko nie ma sensu... P.S. Niebezpieczeństwo tej analogii polega na tym, że wiemy, iż istnieją inne liczby niż naturalne. Dlatego to zła analogia... Właściwie: to samo ZUO.
 4. Dzięki wszystkim Wam. Przy okazji: https://www.money.pl/gospodarka/katowice-wybuduja-pomnik-za-pieniadze-na-walke-z-pandemia-6566738822077056a.html
 5. Jajcenty. Nie tak dawno wspominałem Lurdana, bo brak jakiś, ale natura nie znosi próżni. Szkoda, że nie ma nikogo na jego miarę, z tą zaciętością i żyłką eksperymentatora...
 6. Ten wątek, choć od dłuższego czasu humorystyczny, staje się coraz bardziej humorystyczny. Obawiam się tylko, że (w przeciwieństwie do wysokiego czytelnictwa owego wątku) humor jest zupełnie niszowy (znaczy ja się bawię dobrze ).
 7. Kurczę! Artykuł przypomniał mi, że gdzieś w księgozbiorze posiadam coś takiego jak "Prawo kosmiczne" bodaj. Oczywiście świadomość tego faktu i znalezienie książki to zupełnie dwie różne rzeczy... P.S. Nieważne, właśnie znalazłem dwutomową "Teorię pól kwantowych" Weinberga. Trochę zakurzona. No i ciężka.
 8. https://www.youtube.com/watch?v=igwtfSpWjVU Młody, Ty Siekierezadę poczytaj, ale podoba mi się to coraz bardziej. Tak, teraz wódeczkę Ci poleję. A wódki (jak mawiał klasyk) są dwa rodzaje: dobra, i bardzo dobra. Oczywiście nie śmiałbym tylko dobrą częstować.
 9. Serdecznie poproszę o domysły. Można, ale to inny temat, bo w artykule nie jest o szkle... Zagęszczenie materii wprowadza mnie w dobry humor, poproszę o więcej. Dobre, ale nie nadążam z alkoholem. Liczyłem na Muminki, ale nie wyszło... Dalej już nie czytam. Wybacz.
 10. Nie bardzo widzę, byś cokolwiek widział. Gdybyś czytał ze zrozumieniem, to zauważyłbyś Napisałem to nieprzypadkowo. Na skróty, to weź to sobie na piwo, i nie zawracaj głowy, nawet na forum "pop". Dobrego dnia; z mojej strony EOT (przynajmniej w "tej" kwestii). P.S. Masz inne "kiepskie" albo "spiskowe" teorie? Polecam zacząć od bąbelkowych i wibracyjnych, tych od stóp.
×
×
 • Create New...