Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Astro

Users
 • Content Count

  2712
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  64

Astro last won the day on July 21

Astro had the most liked content!

Community Reputation

170 Outstanding

About Astro

 • Rank
  ཐུགས་རྗེ་

Informacje szczegółowe

 • Lokalizacja
  moja
 • Zainteresowania
  RZECZYWISTOŚĆ

Recent Profile Visitors

25181 profile views
 1. Astro

  Odra

  Tak, zrób to! Twoja mała decyzja może przyczynić się do powszechnej szczęśliwości i dobrobytu. P.S. O tłumaczenie reszty z pisowskiego na polski nie proszę, bo wiem, że nie dasz rady. Taki mamy klimat... Co do Odry, to coraz bardziej śmiesznie... Nie dla Odry i nas oczywiście.
 2. Obawiam się Nihilo, że pojęcia rodem z "klasycznej" fizyki dla niektórych pozostaną takimi na zawsze. To jedynie problem percepcji, choć owszem - dla niektórych nie do przeskoczenia. Zapindalanie mi się podoba, ale nie w klasycznym sensie; raczej takie totu-totam się "dzianie".
 3. Astro

  Odra

  No nie wiem. Teorie spiskowe to jakoś nie moje klimaty, chociaż: https://tvn24.pl/lodz/lodzkie-sniete-ryby-w-rzece-ner-zwolano-sztab-kryzysowy-6068100 Przypomniała mi się Ucieczka z kina Wolność. Skoro ludzie nie potrafią się już buntować, to może zbuntowała się materia? Tu się muszę nie zgodzić. Mylisz powtórkę z ciągłym procesem.
 4. Astro

  Odra

  Świnta prawda, ale nie przeszkadza to niektórym zawracać biegu Odry ("Niemcy zanieczyścili"). Myślę, że poniżej doskonały obraz tego gdzie żyjemy: https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/monitoring-rzek-w-polsce-lezy-slepo-trzymaja-sie-wadliwych-zarzadzen/wzwwf2y,79cfc278 No i taka perełka: https://www.onet.pl/styl-zycia/whitemad/zatrucie-odry-dziewiec-absurdalnych-watkow-w-tej-sprawie/dpw94tf,30bc1058
 5. Astro

  Odra

  Mariusz, rozumiem, że od dwóch tygodni "rzund" nie bardzo ogarnia, ale KW chyba mogłaby się o coś pokusić w tym temacie? No bo jeśli to faktycznie rtęć, a nie mam powodów (prawilce kwitnijcie ) by nie ufać w tym względzie Niemcom, to mamy przeje*bane. Polska właśnie?
 6. Chyba mnie olśniło. Toż z kawałka wyżej to Sidney, Polak zresztą. Sidney tu: https://www.youtube.com/watch?v=HAiHEQblKeQ&t=90s I tam: https://youtu.be/b16vSZMJ13k
 7. Och, oczywiście świetne (to już tyle lat? ). Od razu skojarzyła mi się Cesária Évora, ale celowo innym tropem pójdę (pewnie było ): https://youtu.be/wIYY8upJ3cU Moim zdaniem to doskonały test psychologiczny, bo jeśli komuś nóżki same nie tuptają, dupka nie pracuje, ramionka się nie kręcą i paluszki nie strzelają, to diagnoza jest prosta: ma problem! Samba rządzi: https://youtu.be/HAiHEQblKeQ
 8. Jak to nie ma czym? U nas już w liceach mamy MISTRZÓW i kuźnie TALENTÓW: https://tvn24.pl/premium/tomaszow-mazowiecki-w-katolickim-liceum-nikt-nie-zdal-matury-2022-jak-dziala-niepubliczna-szkola-wspolfinansowana-z-pieniedzy-mein-5940240 Mamy też NAJLEPSZY NA ŚWIECIE podręcznik do HITów. Ktoś nam podskoczy? Panu ministrowi (łac. minister – sługa, pomocnik) polecam: https://www.youtube.com/watch?v=P8JEm4d6Wu4&t=134s Oczywiście, nie trzeba chyba dodawać - to nie jest nasze ostatnie słowo!
 9. Niech będzie, podkarmię znów AI. Gdyby ktoś miał honor: https://youtu.be/qLi4N-VRSAc https://youtu.be/OEFa4ztm9P0 By nie smutać, to: https://youtu.be/FHhZPp08s74 (*) Ale przychodzą i inne myśli, posłuchajcie https://youtu.be/WSLMN6g_Od4 szczególnie: https://youtu.be/2T8As2kzelk Dobra, jak zwykle wracam do: https://youtu.be/4lzqUe1Qfec (bo skoro stary-nowy użytkownik KW mógł się nawrócić... KAŻDY z Was może się jeszcze obudzić ). (*) Celowo ze względu na pewnego Mistrza fizyki. Jego mama przy tym płakała, bo przeżyła obóz koncentracyjny, choć nie bardzo (do końca życia) rozumiała angielski... P.S. Wiem Wilk, że to już jakaś walnięta autobiografia i naprawdę się nie obrażę jak zamkniesz ten wątek. Ed. Skoro wspominki, to polecam: https://forum.kopalniawiedzy.pl/topic/23792-muzyczne-inspiracje/page/14/?tab=comments#comment-163455 Nie, nie jestem prorokiem, bo nie sądziłem, że Pop będzie całował ręce Indian. @3grosze odbierasz to jak ja? Przypomnę: https://youtu.be/H_vQt_v8Jmw
 10. Ty to jako neofita, czy masz może jakieś namiary? P.S. Nie cierpię neofitów - są nad wyraz "uczynni". Najlepszym przykładem są ci, którzy rzucili palenie.
 11. Thikim, to ty nie jesteś już za pis? Przecież wybraliście całą tę ekipę w d***kratycznych wyborach.
 12. Ty to wiesz, ja to wiem, ale jest jednak wątpliwość. Elon pewnych rzeczy nie robił przypadkowo, bo... "wiara" też ma jakąś wewnętrzną wartość.
 13. Jednak czy gorzej niż BTC? Ludkowie jak @thikim po prostu robią świadomie za piątą kolumnę, choć ugrają zupełne grosze, jak na ropie - ostatni w łańcuchu.
 14. Pezes peda, że wungla nie zabraknie i cukier jest. Drugi pezes peda na molo, że wszystko wina kła. Kto kłamie? @thikim, teraz pytanie zaniepokojonego (głupiego?) czytelnika KW: w co inwestować miszczu? W końcu ty na tej ropie to już jesteś oligarchą...
×
×
 • Create New...