Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy

Filipe

Użytkownicy
 • Zawartość

  30
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Filipe w dniu 1 marca

Użytkownicy przyznają Filipe punkty reputacji!

Reputacja

0 Neutralna

O Filipe

 • Tytuł
  Fuks
 1. Kiedyś z kolegami na główkę skakalismy w centrum handlowym... do fontanny pół metra głębokości... ochroniarze się za głowę łapali. Nawet drasniecia niemałem. A to... to to żenada jest
 2. Filipe

  Obecność nieprzyjaznego robota pozwala nam skupić uwagę

  Lub po prostu nie chcieli siedzieć przy niegrzecznym robocie wiec prędzej rozwiązywali testy... skupienie wynikło z powodu, iż chcieli jak najszybciej wyjść z pomieszczenia.
 3. Filipe

  Ogromne zapotrzebowanie napędza czarny rynek awokado

  Weganski boom. Szkółki powinny się cieszyć, za kilka lat sprzedaż wzrośnie wielokrotnie.
 4. Filipe

  Homo erectus wyginął przez lenistwo i konserwatyzm

  Nie widzę różnicy między H. sapiens a H. erectus pod tym względem... jesteśmy tak samo leniwi i konserwatywny... sięgamy po najprostsze metody i niszczymy tym planetę... da się w zgodzie z naturą lecz wymaga to więcej nakładów pracy... umyslowej oraz wspolpracy calego swiata. Leniwi możnowladcy i zwykli ludzie po prostu tego nie dostrzegają. Świat umiera... kiedy się obudzić? Na sam koniec żeby popatrzeć? Gratulacje.
 5. Filipe

  Odnaleziono brakującą materię wszechświata

  Pisałem o tym w komentarzach na Kopalni Wiedzy jakiś czas temu
 6. Już o tym mówiłem kiedyś i powtórzę jeszcze raz. Produkcja leków jest opłacalna ale jedynym słusznym rozwiązaniem jest stworzenie zmodyfikowanych bakterii które w ciele człowieka będą bezpośrednio tworzyć związki lecznicze. Pomijam kwestie trudności i niebezpieczeństw płynących z takiej technologii... natura dala sobie z tym radę.
 7. Filipe

  Ludzkość coraz mniej inteligentna

  Średnia może się zmniejsza, natomiast bardzo prawdopodobnie zwiększa się IQ jednostek. Tak więc za kilka pokoleń będzie garstka inteligentnych ludzi i...
 8. Filipe

  By Morze Śródziemne nie stało się morzem mikroplastiku...

  Zakaz produkcji produktów powodujących zanieczyszczenie powinien być wydany niezwłocznie... Ludzie niech się nauczą korzystać z opakowań wielokrotnego użytku.... I nie patrzeć na gospodarkę, ta sobie zawsze radzi...
 9. Filipe

  Dla ryb z lasu deszczowego każda wycinka jest za duża...

  Czyli wycinamy... Padnie decyzja tam gdzie powinna paść zupełnie odmienna.
 10. Nikt nie mówi o prostych organizmach, wręcz przeciwnie, mowa o zaawansowanych genetycznie zaprojektowanych organizmach które poradzą sobie z zagrożeniami wirusowych... Nikt nie mówił też, że będzie to łatwe lub bezpieczne. Mowa była o najlepszym rozwiązaniu. Proponowane przez ciebie może okazać się nieskuteczne w dłuższym rozrachunku. Postęp jest nieunikniony w tym wypadku.
 11. W ogóle sposób zwalczania mikroorganizmów antybiotykami jest przestarzały i nie powiniem już mieć miejsca we współczesnej farmacji. Wszelkie leki w tym także antybiotyki powinny być wytwarzane w ciele pacjenta przez mikroorganizmy które potrafiłyby wytwarzać zmutowane przeciwciała, tak więc nie byłoby możliwe uzyskanie przez mikroorganizm antybiotykooporności.
 12. Filipe

  Przekaz trafił, ale nie do tych, co trzeba

  Za klusownictwo i handel czapa i za kilka lat nie brdzie chetnych.
 13. Filipe

  Zielony krokodyl ustąpił chwilowo miejsca zagrożonym gatunkom

  Takim sposobem firma Lacoste zrobila sobie tania reklame, pisza o niej nawet na kopalni wiedzy.
 14. Filipe

  Potencjalnego sprawcę szkolnej masakry można wcześniej wyłapać

  Dokladnie to chcialem napisac. Srodowisko zamiast pomagac, przytlacza jeszcze bardziej. Pomagajmy sobie zamiast szkodzic a bedziemy mieli mniej przestepczosci wynikajacej z agresji.
×