Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Nonconformist

Users
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral

About Nonconformist

 • Rank
  Fuks

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem
 • Lokalizacja
  ŁDZ
 • Zainteresowania
  Always upstream.
 1. No OK, więc wiarygodne [moze nie dla Was] dane będą jak wróce do domu bo narazie jestem na weekendowym wyjeździe.
 2. Ja się zgadzam, i tak was nie przekonam Chyba zacznę komentować notki o krowach
 3. teraz rzeczywiście nazwę Cię idiotą Czy wg ciebie miałam napisać "akurat tę [informacją] tak bardzo się egzaltujecie." ????????? Jeżeli nie umiesz pisać albo nie masz o czymś pojęcia to się nie wypowiadaj i nie próbuj mnie ośmieszyć bo ci to nie wychodzi.
 4. Poczytałam sobie wszystkie wypowiedzi i nasunęła mi się jedna obserwacja: zero faktów, zero wniosków, mnóstwo gdakania. Dziwne że nie komentujecie innych notek, a akurat tą tak bardzo się egzaltujecie. Przecież na kopalni jest mnóstwo o wiele bardziej wstrząsających i PRAWDZIWYCH wiadomości... Nie mówię już nic bo znowu zostanę posądzona o operowanie stereotypami. Przykro mi że niektórzy nie zdają sobie sprawy z działania tzw. dezinformacji i jej wpływu na nich samych... Jeżeli dla Was moja opinia jest stereotypowa, wniosek jest jeden - w świecie kreowanym przez gazetę wyborczą stereotyp zamienił się miejscami z prawdą a mainstream z buntem. Z tym przejawem mowy nienawiści życzę państwu dobrej nocy
 5. To ze krytykuję rząd i go nie popieram nie oznacza że jestem lewakiem (lewaczką) choć przyznam że może to zajeżdżać trochę jakąś anarchią. Jednak zapewniam Cię że na pewno jest mi bliżej na prawą stronę (mogłeś to wywnioskować chociażby z odniesienia się do planów Bożych)... no ale biorąc pod uwagę że cała ta różowo czerwona komunistyczna śmietanka uważa się za PRAWICĘ to mogę Ci wybaczyć pomyłkę. Owszem, wiem że te opinie wygłaszają naukowcy, nie zmienia to jednak faktu, że uważam iż są oni jednym z trybików Systemu i im nie wierzę.
 6. No to już po ptokach... Biedactwo już samo nie myśli... Czy Ty sobie wyobrażasz że zły i niedobry ołów może Ci zrobić krzywdę, ale nie robi bo ma skrupuły albo boi się sankcji? Że coś go powstrzymuje? Gdyby miało się coś stać to stałoby się 80 lat temu. Ołów rzeczywiście jest szkodliwy, ale widać nie tak jak ktoś próbuje nam to wmówić, skoro jeszcze żyjemy i [przynajmniej ja] mamy się dobrze. A rząd ma tu do tego tyle, że jeśli będzie wiedział że zrobicie wszystko by się 'uratować' to będzie mógł wami manipulować (jeszcze bardziej niż robi to do tej pory).
 7. Skoro na początku XX wieku skażenie było do 5 razy większe to o co właściwie teraz chodzi? Rozwalają mnie te teksty całych tych 'naukowców': nie było mi dane jak dotąd przeczytać artykułu w którym takiego zdania by nie było. Zero dowodów, zero sprawdzalnych aktów naukowych, tylko "naukowcy zalecają się martwić". A ja zalecam się obudzić. Ludzie, mam nadzieję że Wy też to widzicie i nie wierzycie w te ich brednie a także widzicie po co oni to robią i do czego chcą doprowadzić. Chcą byście żyli w ciągłym strachu i poczuciu że tylko rząd może was uratować i że tylko on roztacza nad Wami troskliwą opiekę i w ten sposób stali się jego marionetkami. Biednymi kukiełkami wychowanymi na strachu. Btw. to istnieją dowody kilku masowych kataklizmów, zlodowaceń, potopu i na pewno wielu innych i jakoś gatunek ludzki jeszcze istnieje, żyje i się rozwija. Czy to wam nie daje do myślenia? Bóg nie stworzył świata i człowieka po to by go tak szybko zgładzić. Ziemia i ludzkość będzie istniała po wsze czasy. A jeżeli nawet coś was zaleje i utopi wasze pryszczate dupska to chyba nic się nikomu nie stanie? Oczywiście poza tym, że firma straci pracownika a samochód i laptop właściciela...
×
×
 • Create New...