Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

dohan

Users
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral

About dohan

 • Rank
  Fuks

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem
 1. "Odkryliśmy, że uprzedmiotawiające spojrzenie powodowało pogorszenie wyników kobiet, ale, o ironio, stwierdziliśmy także, że te same panie, które były poddawane temu zabiegowi, pragnęły więcej kontaktów z osobą z takim podejściem do nich" Cała prawda o kobietach
 2. ale, że niby co będą sprawdzać na ludziach? czy będą uciekać od ludzi czy może koń będzie głaskał te noworodki i później będą one lubiły konie lub też nie ?
 3. No faktycznie może źle się wyraziłem i jeśli mi coś nie pasuje to raczej ja powinienem się przenieść a nie proponować to innym. Sądziłem po prostu, że to portal wiedzy a nie plotkarski.Na forum może mało się udzielam, ale przeglądam je dostatecznie długo, żeby mieć pogląd na temat jego treści. Lubię czytać tutaj fachowe i merytoryczne wypowiedzi a nie urwane z choinki wątki... Najwidoczniej masz w tym doświadczenie bo każdy sądzi według siebie. Mnie taki pomysł nie przyszedł by do głowy. Dziękuję za radę. Przynajmniej jeden zrozumiał moją być może zbyt pochopną bulwersację.
 4. Odnośnie Waszych dywagaacji na temat palenia papierosów - to może lepiej przenieście sie na forum onetu... Tam ludzie piszą często nie na temat artykułu. Co do samej marihuany to ciekaw jestem czy odkryty fakt można powiązać z jej leczniczym wpływem na wiele chorób autoimmunologicznych takich jak stwardnienie rozsiane. Jeśli tak to teraz odkryto tylko mechanizm działania natomiast sam skutek/efekt już dawno zauważono.
 5. dwa piwa dziennie to wcale nie tak dużo przecież zakładając, że wipijam je od 19 do 22 ))))
 6. Jest już nawet gorzej niż na forum onetu... Odnośnie datowania znalezionych czaszek i innych szczątków to skąd pewność, że to dowodzi istnienia jakiejś populacji? Czy bierze ktoś pod uwagę ingerencję istot spoza ziemi?
 7. No świetnie. To tak jakbym mając wodę powiedział, że mam paliwo do auta na wode tylko czekam aż je wymyślą...
 8. @ 3grosze, czy ja Ciebie obrażam?Ale jeśli już pytasz to owszem, podobno upały mogą powodować zmiany w zdrowych mózgach zwłaszcza u przemądrzałych, pryszczatych nastolatków. @ Mariusz Błoński , przepraszam za zamieszanie, które wprowadziłem ale niestety temat tej choroby jest mi dobrze znany a mimo to nigdy wcześniej nie spotkałem się z określeniem SR. Sprawdziłem jednak i rzeczywiście forma ta funkcjonuje oficjalnie jako polski skrót. Niemniej brzmi on mało profesjonalnie i nie sądzę by jakiś lekarz posługiwał się nim w dialekcie medycznym lub w poważnych opracowaniach. Po za tym proponuję prosty test: Wpiszmy w googlach SR, a pierwsze co nam wyświetli to samolot wojskowy na wikipedii a reszta to w większości dziesiątki Sądów Rejonowych. To chyba nie przypadek. Potem wpiszmy SM. Wynik mówi sam za siebie. Wybaczcie mi ten wykład, ale po prostu nadal obstaję przy tym, że w artykule powinno być SM a nie SR.
 9. Po pierwsze nie SR tylko SM (sclerosis multiplex). Po drugie niestety ale to nie jest żadne nowe odkrycie. Każdy neurolog wie, że upały źle wpływają na demielinizację...
×
×
 • Create New...