Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 06/04/20 in all areas

 1. 1 point
  Sądzę, że zapewne się zdarzy (jak ja czy Ty w populacji HS), ale prawdopodobieństwo jest mniejsze. Zwykle nie jest, ale skoro się zdarza ewolucyjnie, to widać jakiś sens musi mieć. Gdyby był złą cechą, to nikt o niej by dziś nie rozmawiał chyba; może się mylę... Wiesz, takiej rękawiczki nie podejmę, bo nie podejrzewam, że byle gołąb jest w stanie zadzwonić mi we łbie wyzwaniem. Jeśli jakiś urażony gołąb się znajdzie, to oczywiście zapraszam (pominę kodeks honorowy). No właśnie. Szkolenie 500+ też wyszło nieźle. Co więcej, czyni to wiele implikacji. Nie pomyślałeś o naszym "złudzeniu" w kwestii "zwierząt"? Dla mnie mrówki to zdecydowanie proste automaty, choć w kupie ich siła, co i informatycy nawet wiedzą. Owszem; sam w nie powątpiewam. Człowieczeństwo to coś wielkiego. Dalej sam kombinuj... Ludzie do dziś innych ludzi traktują przedmiotowo bo: inna rasa/ płeć/ kolor skóry/ wyznanie/ uj wie co jeszcze... Nie mam. Nigdy tego tak nie widziałem. Zdecydowanie one mnie mają bardziej.
 2. 1 point
  Hmmm, mnie by zaskoczyły, gdyby było odwrotnie. Ale może powinienem się częściej czymś zaskakiwać, nawet czymś oczywistym, to nauka byłaby bardziej ekscytująca? Astro, ale weź ... może daruj sobie takie teksty. Szanuj siebie i innych.
 3. 1 point
  ale to jest tylko tryb przeglądarki o czym sama przeglądarka ostrzega czyli dotyczy tylko twojego kompa, czyli działa tylko na np. żonę i innych domowników. tryb incognito tuż za twoim routerem już jest niemożliwy do realizacji
 4. 1 point
  Ale dlaczego to zdziwienie? Przecież byliśmy z towarzyszami w tym samym bloku. A ten system wymusza "kombinowanie" żeby jakoś żyć. Jeśli ktoś jest za młody żeby pamiętać to może sobie zapuścić którąś z kultowych polskich komedii, to nie fikcja to wręcz filmy dokumentalne śmiejesz się z makiety? obejrzyj sobie dokładnie dokowanie SpaceX Crew Dragon. Ja przyjrzałem się detalom i tak: otwory na sworznie do dołączenia odkształcone!, nierówno obrobione, z ostrymi krawędziami!, z krzywymi spawami dookoła!. Poszycie? niesymetrycznie rozmieszczone nity!, jakieś rysy,bruzdy, masakra! jakbym nie oglądał tego na oficjalnym kanale NASA to rękę dałbym sobie uciąć że to jakiś model z plasteliny zrobiony przez nastolatka. A co do Roskosmos to wiadomo, jadą od dawna na sukcesach minionej epoki, ale to sprzęt sprawdzony i nie ustępujący w niczym nowinką z USA czy Chin. Do tego wydaje mi się że to nadal najtańsza opcja. przynajmniej taka by była jeśli Rosja byłaby normalnym krajem gdzie księgowy z zapisów księgowych może podać rzeczywiste koszty materiałów,obsługi, paliwa itd.
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+01:00
×
×
 • Create New...