Skocz do zawartości


Calamity J

Rejestracja: 20 maj 2017
Poza forum Ostatnio: sie 13 2017 02:31
-----

Moje posty

W temacie: Google odwołuje spotkanie kryzysowe. Powodem obawy o bezpieczeństwo

12 sierpień 2017 - 02:33

W tych wszystkich firemkach z doliny krzemowej to jest klimat jak w The Circle. Jak ktoś nie czytał, to polecam. Zresztą wkrótce chyba ekranizacja będzie.

Co do Google'a, to przypomina się to ich początkowe don't do evil. Koleś wyraził swoje zdanie w temacie zatrudniania, i zrobił to w najbardziej profesjonalny sposób - pisząc artykuł naukowy (argumenty, dane, źródła), a firma w trybie ekspresowym wywala go z tego powodu z pracy. To jest prosty sygnał do wszystkich pozostałych, że mają się zgadzać z oczywistą i właściwą linią firmy (zakłamanie), czyli ich zdanie się kompletnie nie liczy. Mam nadzieję, że jakiś dobry prawnik się tym zainteresuje i Google popłynie w sądzie na grube miliony za takie podejście do pracownika.


W temacie: W bogatszej części świata gwałtownie spada jakość spermy

27 lipiec 2017 - 22:56

Druga połowa jest ustach kobiet i ******** mężczyzn.


W temacie: Ryzen uskrzydlił AMD? Rynkowe udziały gwałtownie w górę

08 lipiec 2017 - 19:18

AMD mi się zawsze kojarzyło z niską ceną, ale i gorszym zarządzaniem energią -> ciepło -> hałas. Niech oni lepiej wezmą się za robienie lepszych GPU na rynek mobilny, bo NVidia najwyraźniej nie potrafi zbudować sensownego GPU z TDP do 45W.


W temacie: Po co strusiowi 2 rzepki? Oto jest pytanie...

03 lipiec 2017 - 21:01

Mi to wygląda na klasyczny przypadkowy double-click autora Inteligentnego Projektu.


W temacie: Śmiertelne upały zagrażają coraz większej liczbie ludzi

30 czerwiec 2017 - 01:34

Na podstawie tego, co media podawały o protokole klimatycznym, który ostatnio Trump odrzucił, wychodzi, że

a) jakieś globalne lobby chce kosmicznych pieniędzy na walkę z GO,

b) te pieniądze będą użyte do walki z GO, której celem jest obniżenie wzrostu temperatury o ileś tam- jakieś 1-2 stopnie w kilkadziesiąt lat,

c) autorzy sami przyznają, że nie ma ŻADNEJ pewności, że ich cel/metody/etc. w ogóle są w stanie zadziałać.

 

Czyli jedyne, co jest pewne, to że wydoją podatników w rozwiniętych krajach na miliardy, nie gwarantują niczego, a jak przyjdzie czas rozliczenia tej "inicjatywy", to pomysłodawcy będą już dawno na emeryturze lub w grobie i nie będzie nawet żadnych podstaw prawnych do rozliczenia ich z ewentualnego fiaska, bo na starcie rzetelnie informują, że szanse powodzenia są niezbyt jasne. Jeśli to nie jest klasyczny scum, to ja nie wiem co nim jest.