Skocz do zawartości


Ergo Sum

Rejestracja: 06 mar 2016
Poza forum Ostatnio: wczoraj, 19:23
-----

#124758 Psy wykazują zachowania altruistyczne

Napisane przez Ergo Sum w 31 styczeń 2017 - 15:31

To trzeba było robić jakieś badania żeby to wiedzieć?

Kiedy wreszcie ludzie zrozumieją ...

 

Tak - bęcwale - trzeba właśnie robić takie testy po to aby to móc badać, określać i udowadniać!!!!!! Ludzie  przestańcie takie androny wypisywać w imię "poprawności" i pochwalenia się jak bardzo jesteście pro-eko


  • -3


#123800 Barwnik i antena sposobem na zwiększenie pojemności DVD?

Napisane przez Ergo Sum w 03 styczeń 2017 - 23:43

Dopóki prawo patentowe będzie tak CHORE!!!!!! jak dotychczas nie mamy szansy na to aby 99% wynalazków ujrzało światło dzienne. Zazwyczaj patent uzyskuje się tylko po to aby zablokować konkurencję po czym wynalazek ląduje w sejfie - gdyż celem każdej firmy jest maksymalizacja zysków. Nie opłaca się robić dużych skoków, lecz modernizować tylko na tyle, na ile będzie można napisać w mediach o kolejnej "rewolucji" zagiętego ekranu, 10% szybkości, itp itd. Więc się nie łudźmy że czeka nas cokolwiek. ZMIENIC PRAWO PATENTOWE - wtedy rewolucja przyspieszy! Przede wszystkim wprowadzić obowiązek uruchomienia produkcji do iluś tam lat pod rygorem utraty patentu.


  • 1


#123206 Inteligentne zarządzanie ruchem pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze

Napisane przez Ergo Sum w 09 grudzień 2016 - 20:04

"Inteligentni" zarządcy miasta w którym mieszkam, niedawno "inteligentnie" zlikwidowali inteligentne liczniki na skrzyżowaniach - co jasno dowodzi że zrobili to z zawiści że liczniki są bardziej mądre od nich samych.


  • 1


#119130 LUX zakończył poszukiwania ciemnej materii

Napisane przez Ergo Sum w 22 lipiec 2016 - 12:14

Uwielbiam fizyków twierdzących że "Boga nie ma" - to coś tak bezdennie durnego jak hydraulik twierdzący że samopoziomowanie się wody w rurach oznacza że wszystkie potrawy identycznie smakują. Nie - nie chcę tu dyskutować of-topic - ale weźcie na litość "BOSKA" na wstrzymanie od swojej wiary w ateizm i uprawiajcie ją w zaciszu prywatnych sanktuariów (tj w toaletach).


  • -1


#116778 Problemy z kosmicznym modułem mieszkalnym

Napisane przez Ergo Sum w 27 maj 2016 - 15:03

Nie rozwinął się w pełni bo nadmuchiwanie przerwano, gdy zauważono że rurki teleskopowe nie wysuwają się. Stację nadmuchiwano bardzo powoli i miał to być proces trwający parę godzin. Obecnie muszą sprawdzić co jest grane. Moduł długo leżał w magazynie a potem długo bezczynnie był przymocowany do stacji. Szef projektu martwił się m.in o stan uszczelek. Dzisiaj będzie konferencja na ten temat. Oj autorzy - wystarczy doczytać.


  • 1