Skocz do zawartości


wilk

Rejestracja: 12 lut 2008
Poza forum Ostatnio: dziś, 17:49
*****

Moje posty

W temacie: Hakerzy ukradli bitcoiny warte dziesiątki milionów dolarów

wczoraj, 22:36

Nie spadnie, bo wówczas będą rosły koszty prowizji, z czym obecnie mamy do czynienia (ale to z czego innego teraz wynika - problemów z siecią). Zresztą w ten sposób został bitcoin zrealizowany, że potem kopacze będą utrzymywać się właśnie z potwierdzeń przelewów.


W temacie: Windows 7 i 8 mogą zwolnić po łatach na Spectre i Meltdown

14 styczeń 2018 - 01:00

Ale Spectre to nie problem systemowy, a architektury. Niestety jego usunięcie jest nieco bardziej kłopotliwe, bo nie wystarczy załatać systemu.


W temacie: Offtop ("Dziury Meltdown i Spectre pozostaną z nami przez lata")

12 styczeń 2018 - 15:42

Astro, Astroboy, Astrogirl - to akurat nie były osobne konta, tylko zmiana nazwy na tym samym koncie.

 

To były trzy osobne konta. Konto Astro pierwotnie nazywało się rodek. Niektóre konta, poza tymi udającymi dziewczyny, z tych męskich miały kobiece adresy mail. Przez pewien czas próbował ukrywać się za Torem. Seria z otbytem (pierwotnie odbytem), to były kolejne cztery konta. W tym S* k. W* musi być strasznie nudno.


W temacie: Offtop ("Dziury Meltdown i Spectre pozostaną z nami przez lata")

11 styczeń 2018 - 23:41

Kont Astro było sporo ponad kilkanaście i jestem pewien, że założył ich tutaj więcej (o czym sam pisał) i czekają na swój czas, bądź też nie do końca ujawnił się na nich ze swoim charakterem i specyficznym stylem pisania. Nie chce mi się szukać tej listy nawet. Wiele razy dostawał szansę, ale notorycznie powraca do swojej wrogiej retoryki i pyskówek. Dla mnie to osoba mająca niestety zaburzenia psychiczne, bo nie sposób tego już nazwać trollowaniem. Ot kolejny „doktor nauk”. A szkoda, bo coś tam mądrego wydawał się pisać czasem.


W temacie: Offtop ("Dziury Meltdown i Spectre pozostaną z nami przez lata")

11 styczeń 2018 - 14:15

Temat został przeniesiony z uwagi na offtop, który wprowadziłaś oraz dwukrotnego agresywnego zachowania wobec innych. Chyba nie nazywasz seksizmem zwrócenie się po imieniu (nieistotne czy prawdziwym), które sama podałaś w nicku?