Skocz do zawartości


Grey55

Rejestracja: 13 Jan 2012
Poza forum Ostatnio: Jan 11 2018 14:01
-----

Moje posty

W temacie: W USA ponownie zezwolono na badania nad superniebezpiecznymi patogenami

11 January 2018 - 14:05

Czy tylko ja mam z tym problem?


W temacie: Sztuczna inteligencja buduje coraz doskonalszą sztuczną inteligencję

11 January 2018 - 13:54

Co z tego? Oglądałes Terminatora? Albo "I, Robot"? Jeśli nie, to polecam. 
To z tego, że twoim podejściem za chwilę cała ludzkośc może zostac wymazana przez algorytm który przed chwila był zaledwie zwykłym nrzędziem.

Strasznie zarozumiałe i ograniczone patrzenie. Sztuczna inteligencja zbudowana w oparciu o komórki mózgowe, nie tylko jest od człowieka inteligentniejsza, ale także może miec świadomość i to juz jest problem. Jeśli bedziesz ją traktował jak narzędzie, to zastanów się na tym, co będzie, kiedy Ty zostaniesz potraktowany jak 'jedynie narzedzie'  - nadal nie widzisz problemu? Moralność, nazywaj to jak chcesz. Dla mnie to po prostu logika przetrwania.


W temacie: Naukowiec pozywa amerykańską Akademię Nauk do sądu

21 November 2017 - 14:16

Jajcenty, jak zwykle złapałeś wszystko na opak.

Nie wydaje mi się by ktokolwiek spoza nauki był w stanie rozstrzygać spory naukowe.

A jeśli środowisko naukowe jest przejęte np. przez kościół, jakim prawem możesz z góry osądzać, że ktokolwiek z poza 'uznanego' środowiska naukowego nie może mówić prawdy, która nawet zaprzecza w niektórych miejscach tamtej wersji?

Clark nie jest burakiem, tylko robi to, co powinien, aby nagłośnić temat i nie zostac kolejnym zdeptanym przez to hermetyczne 'środowisko naukowe' które w rzeczywistości blokuje postęp naukowy od  dekad.

Osoby, które uważają, że gościu chce zaspokoić swoje ego, chyba same maja problem ze swoim ego. 

W temacie: Nastolatki z Los Angeles zaprojektowały namiot z panelami słonecznymi dla be...

28 June 2017 - 12:34

Nawet nastolatki z LA z namiotami posmarowanymi solarem są bardziej popularne od moich genialnych pomysłów na rewolucję całego rynku. Oto, jaka dzieli Nas przepaść. Tam nawet zdjęcie ziemniaka sprzeda się za 2 mln dolarów. Tutaj nawet o najlepszych projektach technicznych nikt nie chce słuchać. Szkoda gadać, jakim żałosnym staliśmy się narodem.

Wszyscy tu są tacy mądrzy, ale nikt nic jakoś nie może przepchnąć. Nawet mnie nie stać na opatentowanie własnych projektów. A ludzi do współpracy... Łoho, to jest dopiero powód do dumy narodowej. Każdy musi iśc robić na chleb dla swojej rodziny, i nie ma czasu myśleć o takich pierdach jak rewolucja sektora energetycznego czy wprowadzenie realnych rozwiązań w życie. W końcu, to niemożliwe, aby to się udało. To nie jest kraina możliwości, to nie USA. Tutaj będziemy powoli dogorywać, aż Nas USA wydoi do reszty. A wtedy, jak już nie bedziemy dla nich rynkiem zbytu, dla ich paliw, elektroniki na ich licencji, nie musicie się martwić, zawsze będziecie przydatni jako mięsko do walki z Ruskimi. O tak. Zasoby szybko sie kończą, już niedługo ten rynek się załamie sam pod swoją głupotą. Wtedy nie będzie wyboru, jak walczyć o pozostałe surowce. 

Pszczoły już zaczęły wymierać w Naszym kraju, dzięki wspaniałym chemikaliom i GMO z USA. Jak powiedział sam Einstein, niedługo po pszczołach, zaczną wymierać ludzie...

Dalej, idźmy kupowac od mądrych Amerykanów jednoroczne ziarno GMO, pestycydy, paliwa, stańmy się ich sługami jeszcze bardziej... A. Bardziej już chyba nie można? No bo co jeszcze można od nich kupić, czego nie kupujemy? American Dream, bejbe. Teraz jesteście szczęśliwi? Zapamietajcie tą chwilę, życia w kłamstwie, na kredycie... Najgorszy dzień pokoju jest lepszy, niż najlepszy dzien wojny, do której prowadzi Nas własny rząd we współpracy z USA. Konsumencka egzystencja dobiega końca. Albo się obudzimy, TERAZ albo zginiemy pod butami tych, którzy mają własną wolę i ją systematycznie realizują. 


W temacie: Śmiertelne upały zagrażają coraz większej liczbie ludzi

28 June 2017 - 12:19

Prezydent USA, mr Trump: GLOBALNE OCIEPLENIE TO BZDURY.
I co Wy na to?