Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nauka i polityka?

• Zamknięty Temat jest zamknięty
41 odpowiedzi w tym temacie

#41 pogo

pogo

1010011010

• Moderatorzy
  • 2684 postów

Napisano 17 luty 2017 - 21:27

Myślę, że temat się wyczerpał.

Jeśli będzie potrzeba to się go przywróci.

• 0

Reklamy Google

#42 wilk

wilk

wilk wilkowy

• Administratorzy
  • 2954 postów
  • LokalizacjaIRCnet

Napisano 17 luty 2017 - 22:14

Temat został zamknięty (i prawidłowo, bo i tutaj dyskusja zeszła na inne zagadnienia), ale muszę odnieść się tylko do tego fragmentu, bowiem pomimo iż kiedyś już wyjaśniałem, to mam wrażenie, że dalej panuje jakieś błędne przeświadczenie :

Może jednak MOŻEMY w czymś pomóc?

Ja nie pracuję dla KW, nie jestem w redakcji itd. Pytasz złą osobę. :) Niemniej mogę zasugerować w jaki sposób każdy z nas może pomóc:

— jeśli ktoś wyraża chęć, to poprzez wyłączenie adblocka na KW i klikanie w reklamy co jakiś czas (nie wiem czy wystarczy tylko kliknąć w reklamę, dla pewności możecie zostawić tamtą stronę na trochę otwartą, poklikać na niej też udając ruch [google nie jest głupie]),

— wskazując znajomym jakiś news z serwisu, który ich mógłby zaciekawić,

— poprzez dodawanie artykułów np. na Wykop, a jeśli zauważycie jakiś art dodany z domeny KW, to poprzez jego wykopanie (teoretycznie mógłbym tutaj w osobnym miejscu publikować zauważone na Wykopie wrzutki, ale z tego co wiem administracja tam krzywo patrzy na takie zwoływanie się),

— jeśli macie Facebooka, Twittera lub Google+ (linki znajdziecie także w moim profilu), to „lajkujcie”, komentujcie i udostępniajcie dalej wpisy, które się tam pojawiają, dzięki czemu inne osoby także je zauważą,

— sami też możecie publikować na Wykopie, FB, TT, G+,

— jeśli jesteście na siłach, to ustalcie warunki z Mariuszem i napiszcie artykuł sponsorowany,

— nie wiem czy Mariusz przyjmuje jakieś bezpośrednie donacje, ale zapytajcie go na priv (no skoro wola wsparcia się pojawiła, to i taki punkt niech będzie),

— i ostatnie, aczkolwiek chyba najważniejsze – byciem aktywnym na forum, w pozytywny sposób.

(mam wrażenie, że kiedyś już taką listę wam pisałem…)

• 0