Skocz do zawartości


Zdjęcie

Regulamin forum serwisu KopalniaWiedzy.pl

regulamin

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 wilk

wilk

    wilk wilkowy

  • Administratorzy
  • 3077 postów
  • LokalizacjaIRCnet

Napisano 24 luty 2011 - 17:34

Regulamin forum serwisu KopalniaWiedzy.pl


Forum
1. Forum służy do dyskusji na tematy związane z publikowanymi wiadomościami/artykułami.
2. Działem forum niezwiązanym z ww. publikacjami jest „Nasza społeczność”.
3. Dyskutując pamiętajmy o kulturze osobistej oraz o tym, by starać się atakować argumenty, a nie osoby.
4. Przestrzegajmy zasad ortografii, gramatyki i stylistyki języka polskiego.
5. Dopuszczalne są dyskusje prowadzone w językach obcych.
6. Uczestnicy forum są zobowiązani do przestrzegania prawa polskiego oraz prawa kraju, w którym się znajdują. Tym samym nie powinni zamieszczać treści niezgodnych z obowiązującym prawem.
7. Serwis KopalniaWiedzy.pl nie odpowiada za treści niezgodne z prawem umieszczone przez użytkowników. Prosimy również o poinformowanie moderatora danego forum oraz administratora, gdyby treści takie się pojawiły.
8. Użytkownicy mogą w sygnaturce umieścić aktywne odnośniki do własnego lub polecanego przez siebie bloga bądź serwisu internetowego, o ile nie ma on komercyjnego charakteru. Nie mogą być to jednak odnośniki do blogów/serwisów łamiących prawo polskie, serwisów i blogów pornograficznych ani do farm linków czy blogów/serwisów, których zawartość składa się głównie z reklam.
9. Odnośniki i osadzone treści multimedialne w postach mogą służyć tylko jako dodatkowe informacje bezpośrednio związane z artykułem lub na poparcie/zaprzeczenie argumentów. Wszelkie formy reklamy oraz spam są zabronione, co również dotyczy informacji w profilu użytkownika.
 
Moderatorzy
10. Użytkownicy mają prawo wybrać moderatorów dla poszczególnych działów lub dla całego forum.
11. Wyboru dokonujemy zwykłą większością głosów osób biorących udział w głosowaniu.
12. Jedna osoba może moderować więcej niż jednym forum.
13. Moderator powinien dbać o przestrzeganie regulaminu, zwracać uwagę osobom zbytnio odchodzącym od tematu oraz w jakikolwiek sposób dezorganizującym działanie forum.
14. Moderator ma prawo zbanować uciążliwego użytkownika na czas nie dłuższy niż 7 dni. Najpierw jednak musi zwrócić mu 1 raz uwagę w prywatnej wiadomości, a jeśli to nie poskutkuje, dwukrotnie na forum.
15. Jeśli po zwróceniu uwagi na forum upomniany użytkownik zostanie wzięty w obronę przez co najmniej 2 innych użytkowników, moderator powinien decyzję o ewentualnym zbanowaniu skonsultować z innym moderatorem.
16. Użytkownik, który został zbanowany w ciągu pół roku na okres przekraczający łącznie dwa tygodnie, może zostać usunięty z forum. Decyzję o usunięciu użytkownika podejmują wszyscy moderatorzy oraz administrator zwykłą większością głosów.
  • 0

Reklamy Google

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: regulamin