Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy

h4r

Użytkownicy
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O h4r

 • Tytuł
  Fuks

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. h4r

  Bilionowe Apple

  To w końcu biliard czy bilion ? Bo jest trochę różnica
 2. Dobrym sposobem na odstraszenie kleszczy jest czystek. Można go przyjmować w każdej postaci (kapsułki, herbatka). Leśnicy w Niemczech regularnie go zażywają . Z uwagi na to, że sam często lubię wejść do lasu zacząłem w tym roku w kwietniu łykać czystek i przyznam, że jeszcze żaden kleszcz się do mnie nie przyczepił, a w sezonie grzybowym miałem zawsze kilka. Dobre też są podobno olejki cytrynowe i lawendowe, ale to już powierzchowna sprawa. Czystek nadaje jakby aury, która odstrasza, zniechęca pajęczaki.
 3. h4r

  By Morze Śródziemne nie stało się morzem mikroplastiku...

  kiedyś większość produktów była we szkle. za butelki była kaucja. wszystko zawsze wracało grzecznie do sklepów, nie trzeba było sprzątać podwórek bo samo się "czyściło". nie wiem komu to przeszkadzało.
 4. Tym samym firma NASA zdobyła kolejne potężne środki finansowe.
 5. h4r

  Facebook udostępnia dane użytkowników chińskim firmom

  no tak :), z samsungiem mi się pomyliło
 6. h4r

  Facebook udostępnia dane użytkowników chińskim firmom

  Cóż za paradoks. USA wspiera Koreę Południową we wszystkim co możliwe, ma u nich fabryki sprzętu, ale Huawei im przeszkadza. Zaniepokojenie służb wywiadu jest chyba na polecenie korporacji iphone
 7. lester nie ma jedynego wyznacznika prawdy, trzeba umieć ją wyłowić z całej masy kłamstw tak samo jak przeczytać w internecie rzetelny artykuł w dzisiejszych czasach, więc nie poszedłem Ci na rękę i nadal nie wiesz gdzie szukać, ale za to jesteś dobry w wyciąganiu zdań z kontekstu. winszuję.
 8. Jajcenty - właśnie takimi artykułami zbudowany jest ten mit. Discovery nie jest dla mnie wyznacznikiem prawdy tak samo jak wikipedia więc ciężko polemizować. Zawsze znajdą się zwolennicy i przeciwnicy, z tym że tych drugich jest zawsze mniej bo świat przyjmuje taką "prawdę", która jest w szerszym gronie.
 9. Zawsze mnie zastanawiało jakim cudem wyginęły tylko dinozaury. Ostatnio byłem w jednym z parków o dinozaurach i pani pod patronatem uczelni (politechniki), która niby tam pieczę trzyma nad odkryciami wyjawiła mi że nigdy nie znaleziono żadnego szkieletu, a jedynie tylko skamieniałości, które widziałem z bliska i powiem szczerze, że można sobie z nich wywróżyć jak wyobraźnia pozwoli. Biznes przy tym jest dobry i zarys historii we mgle.
×