Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy

Daniel O'Really

Nowi użytkownicy
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O Daniel O'Really

 • Tytuł
  Fuks
 1. Daniel O'Really

  Nasze postrzeganie wieku nie jest statyczne

  W ostatnim zdaniu powinno chyba być 93 lata, jeśli idealny wiek zaczął rosnąć.
 2. Daniel O'Really

  Wystarczy 15 minut, by zmienić obraz idealnego ciała

  To w sumie potwierdza, że powinno się pokazywać w mediach szczuplejsze kobiety, w przeciwieństwie do pokazywania otyłych, ponieważ otyłość prowadzi do licznych dolegliwości i dążenie do szczuplejszego ideału jest dobre dla zdrowia.
 3. Daniel O'Really

  Google zwalnia za niewłaściwą opinię na temat płci

  Przeczytałem cały esej imć Damore'a.Przedstawił swoje twierdzenia w bardzo wyważony sposób podkreślając wiele razy, że nie uważa kobiet za gorsze. Co więcej nie wynikało to także z jego wypowiedzi. Tak naprawdę więc, nie chodzi tu nawet o politykę politycznej poprawności. Goście z Google'a po prostu dali się zmanipulować wrzeszczącej masie internetowych SJW.
 4. Daniel O'Really

  Tycie od wąchania

  Interesująca metoda odchudzania chorobliwie otyłych ludzi, ale jeśli jedzenie u większości z nich wyzwala endorfiny w ilości zmuszającej ich do opychania się wbrew zdrowemu rozsądkowi, ciekawe czy brak węchu nie wywołałby u nich depresji?
 5. Daniel O'Really

  Dieta wegańska ryzykowna dla małych dzieci

  To nie wegańska dieta jest niebezpieczna dla dzieci, tylko brak wiedzy rodziców. W większości przypadków (według tego badania:https://vomadlife.com/blogs/news/why-most-people-go-vegan-2016-survey-results-reveal-all) ludzie przechodząc na weganizm kierują się pobudkami światopoglądowymi. Informacje dotyczące sposobów dostarczenia sobie i swoim dzieciom odpowiednich składników odżywczych w odpowiedniej ilości, będąc na tej diecie, jest wszędzie tak wiele (każda strona internetowa, czy kanał YT poświęcony temu zagadnieniu wspomina o B12, większość również o innych zagadnieniach. ), że tylko osoby zbyt mało inteligentne(upośledzone umysłowo bądź z mózgiem wyniszczonym środkami zmieniającymi świadomość), chore psychicznie lub uwikłane w jakiś kult mogłyby doprowadzić do krzywdy swojego dziecka przez odrzucenie przetworów zwierzęcych. Poza tym chętnie zobaczyłbym link do badań dowodzących braku białka w diecie roślinnej. Generalnie jednak popieram takie ostrzeżenia, dzięki nim, każdy kto chce przejść na dietę wegańską ma szansę zastanowić się nad tym "z czym to się je" i pogłębić wiedzę zamiast widząc puchate jagnię lub kaczuszkę zrzucić kotleta z talerza i zacząć jeść tylko mizerię z ziemniakami
 6. Daniel O'Really

  Australijczycy pomagają roślinom przetrwać susze

  Przeciwnicy GMO wybiorą odpowiednie krzyżowanie roślin lub metody uprawy, które według tego artykułu równie dobrze nadają się do wzmocnienia sygnału kontrolującego zamykanie porów w liściach roślin.
 7. Daniel O'Really

  CLR CFF - niebarwiąca zębów przezroczysta kawa

  Musisz zatem, drogi Jacenty wybrać się do okulisty, ponieważ CLR CFF jest wyraźnie widoczne. Jeśli chodzi o popularność to raczej wśród hipsterów. Nerdy wolą raczej coś co porządnie wzmocni ich szare komórki niż ocali zęby przed przebarwieniem.
×