Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy

clousyFish

Nowi użytkownicy
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O clousyFish

 • Tytuł
  Fuks
 1. clousyFish

  Rosjanie winni pojawienia się radioaktywnej chmury nad Europą

  kiedy ostatnio?
 2. nie zgodze sie z przedmowca. artykuł traktuje o wyzwalaniu reakcji chorobowej na skutek kontaktu z grupą bakterii, z niektórymi genami odpowiadającymi za nasilenie tej reakcji. Epigenetyka jest faktem - u społeczeństw żywiących się w dużej mierze mięsem krowim i mlekiem musiało zaistnieć dostosowanie umożliwiające jak najbardziej sprawną pracę organizmu nawet przy "anormalnym" obciążeniu wymienionymi bakteriami. Sprawa jest jak zawsze, nie tak prosta, a diabeł tkwi w szczegółach.
 3. clousyFish

  Offtop ("Dziury Meltdown i Spectre pozostaną z nami przez lata")

  czyli feministka i wlasnie na tym tracicie wo czach normalnych ludzi zamiast podkrecic bajere, walnac jakims inteligentym zartem, zachecic wąsa wciągnąć go w dyskurs żeby później go spłaszczyć jednym zdaniem to... nie bo nie a życie jest takie piękne aha thikim, ona nie jest nieśmiała, smieje sie pewnie tez nieczesto sorry boy
 4. clousyFish

  Doktor Bożena Muszyńska z Katedry Botaniki Farmaceutycznej UJ

  Intrygujący Ted Talk o grzybach, grzybni i ich zastosowaniu w rolnictwie, przemyśle: kolejny: Mi kopara opadła jak to oglądałem. Jeżeli to wszystko prawda to jest szansa na wycofanie całej chemii z przemysłu rolnego i zastąpienie jej pomocnym grzybem (obecny przemysl środków ochrony roślin nie będzie pewnie zachwycony podobnymi rozwiązaniami).
×