Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy

metabet

Użytkownicy
 • Zawartość

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O metabet

 • Tytuł
  Fuks
 1. metabet

  Maszyny zyskują ludzkie cechy. I są w tym lepsze od ludzi

  @Ergo Sum Mam nadzieję, że tylko żartowałaś? Zaszczepienie AI religii prędzej czy później, niemal na pewno, skończy się dla ludzkości hekatombą. Przyczyna jest tego bardzo prosta: siłą rzeczy AI będzie skażona ludzkim sposobem postrzegania świata oraz będzie korzystać z dostępnych nam zasobów. Eksperyment Microsoftu z Tay wykazał to dobitnie.
 2. metabet

  Potrójnie ujemny rak piersi ma słabą stronę, którą można zaatakować

  To był najładniejszy artykuł, jaki widziałem od dawna. Mógłby jednak ktoś go streścić w 2 zdaniach, bo jakoś zupełnie nie załapałem?
 3. metabet

  Mężczyźni powinni unikać rocka przy grach planszowych

  Durniejszych wniosków chyba nie mogli wyciągnąć Silniejszy stres słuchowy? Przecież kobiety mają niezwykłą podzielność uwagi, natomiast faceci bardziej wybiórczą. W związku z tym, co oczywiste, bardziej się skupiali na przyjemniejszej czynności.
 4. metabet

  Chato - ziemniaczana alternatywa dla sera

  @darekp Że co, kotlety z ziemniaków, to jak zupa na gwoździu? Kotlety ziemniaczane, to tradycyjna potrawa na Podkarpaciu, równie popularna jak w innych regionach kopytka czy kluski śląskie. Robiona jest z gotowanych ziemniaków z dodatkiem surowego jajka, odrobiny mąki i ewentualnie cebuli i przypraw, następnie smażona. To wcale nie musi być nafaszerowane chemią, całkiem możliwe, że koleś próbował zrobić ziemniakami coś, co Azjaci wieki temu zrobili z soją lub zbożami (tofu, tempeh, seitan) i po latach prób i błędów, w końcu mu się udało.
 5. metabet

  Kogo ukoi disco polo?

  Chętnie bym się poddał takiemu testowi, szkoda, że tak daleko. Tylko, moim zdaniem, poza gatunkami, musieliby uzgodnić jeszcze konkretne zespoły/utwory - przecież tu również są takie które lubimy, a na inne reagujemy alergią.
 6. metabet

  Będzie śledztwo ws. adblockerów?

  U mnie działa z automatu, musieli by mi go zabrać.
 7. metabet

  Będzie śledztwo ws. adblockerów?

  Zakażą mi też używać automatycznego blokera reklam w TV - czyli używania pilota? B) Zakażą mi też używać automatycznego blokera reklam w TV - pilota? B)
 8. metabet

  Sygnalizacja świetlna dla zapatrzonych w smartfony

  Chyba jednak potrzebny bardziej szokowy system: porażenie prądem... B)
 9. metabet

  Współczynnik samobójstw w USA najwyższy od 30 lat

  A nie przyszło przypadkiem do głowy, tym specom od zdrowia, że to może być efekt postępującej totalitaryzacji państwa? Oczywiście, w teorii, wprowadzanie państwa policyjnego ma służyć poprawie bezpieczeństwa, jednak w praktyce oznacza zmniejszenie wolności obywatela, a tym samym zwiększenie stresu.
 10. metabet

  Nowy sposób na przebudzenie: kawowe kostki do żucia

  A co w nich (poza wysoką ceną) nowego? 4-5 cukierków Kopiko, to odpowiednik 1 espresso, 4 razy taniej, praktycznie wszędzie dostępne... Ups, pomyłka. Nie cztery, ale prawie osiem razy taniej.
 11. Jaka precyzja! Od razu widać, że z naukowcami mamy do czynienia. B) Wracając do zasadniczego tematu: coraz więcej danych o stanie środowiska zdaje się potwierdzać, iż czarne wizje postapokaliptyków (czy jak ich tam nazwać) są coraz bliższe spełnienia.
 12. metabet

  Błędne koło postrzegania i zachowania utrudnia odchudzanie

  Ciekawy jestem, czy współcześnie wpływa to również na statystyki wypadków drogowych?
 13. metabet

  Cortana przeskanuje e-maile

  "by przypomnieć użytkownikowi o umówionych spotkaniach" Dlaczego tylko tyle, może od razu niech też pójdzie zamiast użytkownika na to spotkanie?
 14. metabet

  Jedna nieprzespana noc działa jak pół roku tłustej diety

  W ciągu miesiąca mam co najmniej kilka nieprzespanych nocy (tak od około 20 lat), a nadal mógłbym konkurować z patyczakami o to, kto jest smuklejszy. @thkim Mi wyszedłby całkiem podobny wynik. Muszę się chyba zastanowić nad jakimś biznesem odchudzającym...
 15. metabet

  Blackberry z Androidem

  Całe szczęście, ze będą nadal rozwijać autorski system. PS, Czy nawet na portalu, zajmującym się wiedzą, muszą znaleźć się takie kwiatki, jak "ekosystem"?
×