Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy

~jaga

Użytkownicy
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O ~jaga

 • Tytuł
  Fuks
 1. ~jaga

  Oburęczność zwiększa ryzyko zaburzeń

  Ja wiem swoje, a Ty Trzy Grosze swoje. I tak już zostanie do końca świata. Pozdrawiam mimo wszystko . P.S. A inni oburęczni nie piszą postów bo czują, że taka dyskusja to walka z wiatrakami.
 2. ~jaga

  Oburęczność zwiększa ryzyko zaburzeń

  Dziękuję Antykwantowi za słowa na temat reguły. Ale czy jeden artykulik pani Rodriguez należy awansować do rangi reguły ?To pochopne podejście do tematu. Raczej można zaakceptować to co napisał Kopalnia Wiedzy w obronie autorki wywodów; jest to być może przyczynek do rozważań. Nigdy nie spotkały mnie szykany w szkole czy w pracy z powodu używania nie tylko prawej ręki ! Samo zwracanie uwagi na leworęczność przez dosyć prymitywne kreatury sprawia, że osoby leworęczne zaczynają się czuć jak małpy w cyrku, a irytacja tym spowodowana może być brana za ADHD. Pozdrawiam wszystkich, lewo- i praworęcznych !!!!! Dajcie już spokój z roztrząsaniem sztucznych problemów. Jeśli chodzi o jaskółkę, która wiosny nie czyni, to raczej artykulik pani Rodriguez swoimi rewelacjami wiosny nie czyni. A może ta pani opracowała zależność koloru włosów( np. rudych) i częstość jąkania się. Kobieta znalazła źródło utrzymania i wypisuje dyrdymały .
 3. ~jaga

  Oburęczność zwiększa ryzyko zaburzeń

  Jestem oburęczna, nie mam żadnego ADHD, znam 5 języków obcych, uczyłam się i uczę błyskawicznie, pismo odręczne mam bardzo kształtne i czytelne. W liceum uczyłam się w klasie matematyczno-fizycznej, skończyłam medycynę, operuję lewą i prawą ręką. I co na to pani Rodriguez ? Debilizm pracy o upośledzeniach wynikających z oburęczności jest załamujący. Autorka ze współpracownikami (Rodriguez & company) wypisuje stek bzdur ,a ci co czytają dalej maja wrażenie, że "inność" obowiązkowo łączy się z upośledzeniem umysłowym, co tak czy owak w naszym społeczeństwie nadal pokutuje.Chociaż należy przyznać , że coraz mniejsza jest dążność do "naprawiania leworęcznych". Głupie babsko zbadało kilkoro zahukanych dzieci i policzyło medianę, modalną i jeszcze jakiś inny test chi kwadrat i wyciągnęła " wnioski". Odczepcie się wszyscy "pseudonaukowcy" od lewo- i oburęcznych, szukacie dziury w całym. Pozdrawiam wszystkich lewo- i oburęcznych. Jesteśmy genialni !!!!!
×