Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy

kejm

Użytkownicy
 • Zawartość

  30
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana kejm w dniu 17 sierpnia 2012

Użytkownicy przyznają kejm punkty reputacji!

Reputacja

1 Neutralna

2 obserwujących

O kejm

 • Tytuł
  Fuks
 • Urodziny 01.05.1993

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Astronomia
  Ufologia
  Sport
  Dobre książki.
 1. kejm

  Lwy na krawędzi zagłady

  Albo mnie oczy mylą, albo to centralny błąd w artykule. Jest 250 dorosłych osobników ( zapewne są tam jakieś młode, ale mniejsza o to) Tylko jedna składa się z więcej niż 50 ? 250/4 to ponad 62 na grupę czyli, albo grupy są bardzo małe, albo Lwy wyjątkowo kiepsko się dobrały, tak kiepsko że aż dziwnie.
 2. kejm

  CIA ujawnia dokumenty na temat Area 51

  Swiry teorii spiskowych zawsze znajdą cos dla siebie. Osobiscie jestem zwolennikiem zycia pozaziemskiego, jednak wątpię w fakt, iż obca cywilizacja odwiedzila kiedykolwiek Ziemie.
 3. kejm

  Oni już tu są?

  Jak to dobrze, ze wciąż można spotkać ludzi wierzących w istnienie obcych cywilizacji. Szczytem samolubstwa jest twierdzenie iż jestesmy jedyna cywilizacja, we wszechświecie. Choć osobiśie sadzę, ze jeśli chodzi o kontakt z innymi cywilizacjami to inicjalizatorem jest właśnie ta bardziej rozwinięta. Tak więc wydaje mi się, że nasze pierwsze spotkanie nastąpi dopiero w czasie kiedy będziemy lepszymi eksploratorami kosmosu a ponadto spotkamy mniej zawansowana, albo i bogata jedynie w roślinność albo proste organizmy planetę gotową do zamieszkania.
 4. kejm

  Oto następca Curiosity

  Zgadzam się, jednak cieszyć się trzeba ponieważ i tak dobrze że w ogóle przeznaczają na to pieniądze. Nie zapominajmy, że to kosmiczne pieniądze. Wielu ludzi jest przeciwnikami przeznaczania miliardów dolarów na misje, które jak na razie nie przynosza większych plusow. Dlatego jako zwolennik ciesze się, ze badania są kontynuowane.
 5. kejm

  Białko z HIV... zapobiega AIDS

  mikroos w pewnym sensie racja, jednak nauka ma to do siebie, że nigdy nie szkodzi jej rozwijanie we wszystkich kierunkach. Zawsze gdzieś napotkają na nowy wniosek, choć małą nową informację.
 6. kejm

  Tkanina antywłamaniowa

  Tak... Tak... Takie rzeczy zazwyczaj znajdują znacznie więcej zastosowań, trzeba przyznać iż cacko zdaje się całkiem przydatne, a co najważniejsze jest wytrzymałe.
 7. kejm

  Superglue do rogówki

  Ja również.
 8. kejm

  Triclosan upośledza czynność mięśni

  "Triclosan jest obecny w mydłach, pastach do zębów, płynach do płukania ust, ubraniach, dywanach czy zabawkach. " Świetnie, czyli trzeba chodzić brudnym na golasa i bez dywanu w domu. Żeby uniknąć szkodliwego działania triclosanu.
 9. kejm

  Bill Gates szuka toalety idealnej

  Jeszcze wiele przed nami. Nawet "kibel" wciąż jest niedoskonały ;d
 10. kejm

  KinEtre - animacja dla laika

  Świetna sprawa i nie tylko dla laików.
 11. kejm

  Trening siłowy chroni mężczyzn przed cukrzycą

  Zares Czy ty zdajesz sobie sprawę z tego co mówisz? Na siłowni nie ćwiczysz ciągle jednej partii mięśni to jedno, a powiedz to sportowcom, którzy spędzają dziennie w siłowni po dwie godziny + treningi. Albo jesteś totalnym laikiem, albo po prostu wywnioskowałeś z tekstu iż ćwiczą dzień w dzień jedną i tą samą rękę po godzinę [ brak regeneracji tkanki ] i wówczas jest wpływ negatywny dość.
 12. kejm

  NASA szykuje się na "siedem minut horroru"

  W poniedziałek ważny dzień.
 13. kejm

  Najbliższa egzoplaneta mniejsza od Ziemi

  Właśnie... Przydałoby się sprostowanie obraźliwego postu Pana Voytec. GJ 436 - nie ulega wątpliwości, iż to "Czerwony Karzeł"
 14. kejm

  Chiński pojazd wyląduje na Księżycu

  draco dokładnie... Najpierw siedzieli tam w odosobnieniu 103 dni, a następnie w 6 osób całe 500 dni.
 15. kejm

  Ryżanki w kosmosie

  mikroos Łączny budżet wszystkich agencji kosmicznych to około 32 miliardy dolarów. Nie zdajesz sobie nawet sprawy jak bardzo ważna jest eksploracja kosmosu dla dzisiejszej nauki. Twierdzisz "Masz świadomość, ile setek razy taniej można przeprowadzić te same badania na Ziemi?" Wielki Zderzacz Hadronów został wybudowany na Ziemi, a jego koszt to 5 miliardów €. To tylko jeden z wielu przykładów jak drogie są to przedsięwzięcia. Według mnie ludzkość marnuje pieniądze, jednak nie można szukać tego w programach kosmicznych. Marnowaniem pieniędzy nazwałbym raczej dotowanie Afryki, która sama nie potrafi na siebie zarobić własną pracą. Podobnie jest z kościołem na temat, którego nawet już nie mam zamiaru się rozpisywać. Takich bezproduktywnych dziedzin jest wiele i to im powinno kłaść się kres. PS: Jeśli grupa Japońskich naukowców buduje drogie akwarium za własne pieniądze i wywozi je na orbitę to widocznie mają ku temu powody. Zapewniam cię, że jeżeli mogliby odwzorować idealnie te warunki na ziemi zrobiliby to.
×